WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości dzieje się Powracający Idol pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

Powracający Idol pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

07.11.2016, godz. 14:00
Powracający Idol pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego
foto: Materiały prasowe

W tym tygodniu nasz ekspert od wizerunku, którym jest przebojowy Adrian Zalewski — manager ds. organizacji, tworzenia wizerunku i zarządzania, ocenia powracający na antenę telewizji Polsat program Idol.

Wiosną do ramówki Telewizji Polsat powraca kultowy program Idol. Tysiące uzdolnionych muzycznie ludzi, z których każdy marzył o tym, by zostać polskim idolem, charyzmatyczni jurorzy i kilka milionów widzów śledzących co tydzień zmagania młodych artystów w ich drodze do sławy. Pierwszy, prawdziwy talent show w polskiej telewizji powraca, a wraz z nim szansa na odkrycie osobowości na miarę Moniki Brodki, Ani Dąbrowskiej, Tomka Makowieckiego czy Krzysztofa Zalewskiego. Program Idol powstał w 2001 r. w Wielkiej Brytanii. Telewizja Polsat jako pierwszy kanał telewizyjny kupiła ten format, a dopiero potem zakupiło go 100 krajów na świecie i z powodzeniem jest emitowany do dziś w Ameryce, Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Szwecji i w wielu innych krajach. Nina Terentiew zapowiada, że wśród jurorów Idola na pewno zasiądzie Elżbieta Zapendowska, a jako prowadzącego zobaczymy uwielbianego przez wszystkich Maćka Rock, który poprowadził wszystkie wcześniejsze edycje programu Idol.

- To bardzo dobra decyzja Telewizji Polsat. Idol jest kultowym programem, który wyłonił wiele obecnych gwiazd polskiego show-biznesu. Jestem przekonany, że będzie to bardzo dobra produkcja, która przyciągnie przed telewizory wiele widzów i z pewnością wyłoni nowe gwiazdy - ocenił Adrian Zalewski.

Zapraszamy na najbliższe castingi do programu Idol:

12 listopada, KATOWICE - Międzynarodowe Centrum Kongresowe, pl. Sławika i Antalla 1

13 listopada, WARSZAWA - Novotel Warszawa Centrum, ul. Marszałkowska 94

26 listopada, WROCŁAW - DoubleTree by Hilton, ul. Podwale 84

Zobacz: Andrzej Wajda we wspomnieniach eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

Przeczytaj też:Kanał TVP ABC pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

Źródło: brak autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: