WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości dzieje się Premiera książki: Konrad Gaca. Moje odchudzanie

Premiera książki: Konrad Gaca. Moje odchudzanie

10.12.2013, godz. 13:43
Konrad Gaca
foto:

Diety, systemy motywacyjne, ćwiczenia, inspirujące, ludzkie historie – to wszystko znajdziesz w książce Konrada Gacy, twórcy autorskiego Gaca System, a także trenera i dietetyka popularnego programu Polsatu „Fat Killers. Zabójcy tłuszczu”. Wielka premiera książki Konrada Gacy, który odchudził blisko 20 tysięcy osób, odbyła sie 4 grudnia 2013 roku.

 

W książce Konrada Gacy, każdy kto chciałby na zawsze zrzucić zbędne kilogramy, odzyskać zdrowie i dobry wygląd, a tym samym zmienić życie na lepsze znajdzie:

  • ogromną dawkę motywacji niezbędnej przy odchudzaniu
  • przepisy na dania dietetyczne, które są nie tylko zdrowe, ale i smaczne
  • zestaw ćwiczeń, które można wykonywać w domu, bez specjalistycznych przyrządów
  • inspirujące historie i zdjęcia ludzi, którzy już schudli 40-170 kg, w tym uczestników programu „Fat Killers.Zabójcy tłuszczu”
  • informacje o tym, czym tak naprawdę jest efekt jo-jo i jak go uniknąć
  • informacje o wpływie otyłości na zdrowie każdego z nas
  • mity o odchudzaniu, którymi karmią się ludzie na całym świecie


Historie osób, którym pomógł Konrad Gaca

Z kilkunastu tabletek, które codziennie łykałam, nie biorę dzisiaj nic! Wyszłam m.in. z nadciśnienia, arytmii serca i cukrzycy… Mój kardiolog na ostatnich badaniach powiedział, że mam wyniki jak 20-latka! Chciał sobie przypisać ten sukces, ale mu na to nie pozwoliłam. „To, co osiągnęłam stało się nie dzięki panu, ale dzięki panu Konradowi” - ucięłam wątpliwości. Minę miał wtedy kwaśną, oj, kwaśną… (śmiech). Kiedyś powiedziałam panu Konradowi, że żałuję, że nie poznałam go sześć lat wcześniej, kiedy już działał. Wtedy zapłaciłabym każde pieniądze, żeby mi tylko pomógł. Dostałabym od losu sześć lat więcej normalnego, szczęśliwego życia.
Elżbieta Kośmidek, 60 lat, Katowice, nauczycielka, schudła 58 kg

Dziś to już wiem – otyłość  zabrała mi najlepsze lata, ukradła mi prawie całą młodość. Na szczęście na mojej drodze stanął Konrad Gaca i życie mi się zmieniło. Moi znajomi nie poznawali mnie, nie mogli uwierzyć, że to ja..
Bartek Zembrzuski, 34 lata, Lublin, trener w Gaca System, schudł 90 kg

Wyszedłem na scenę i przed tysiącem ludzi z uśmiechem na ustach powiedziałem: „Marzenia się spełniają – schudłem 170 kg!”. Jestem dziś innym człowiekiem i nadrabiam stracony czas. Dzięki spotkaniu z Konradem Gacą i jego współpracownikami odzyskałem poczucie własnej wartości. Odkryłem, że człowiek może być szanowany przez drugiego człowieka bez względu na wygląd.    
Jacek Borkowski, 46lat, Łódź, handlowiec, schudł 170 kg

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: