WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości dzieje się Prezenty na Dzień Matki. Ciekawe, wyjątkowe niepowtarzalne

Prezenty na Dzień Matki. Ciekawe, wyjątkowe niepowtarzalne

26.05.2017, godz. 08:37
prezenty na dzień matki
foto: Materiały prasowe

Dzień Mamy zbliża się wielkimi krokami, a ty nie masz jeszcze prezentu? Spokojnie, zostało jeszcze trochę czasu, by wybrać, a nawet zaprojektować coś samemu. Zobacz nasze propozycje na podarunki dla ukochanej mamy z wykorzystaniem waszych wspólnych zdjęć.

Jak co roku wszystkie mamy obchodzą swoje święto 26. maja. W tym roku Dzień Matki przypada w piątek, a więc będziemy mieli więcej czasu, by bez pośpiechu spędzić go z naszymi mamami. Jednak co zrobić, gdy nie mamy jeszcze pomysłu na prezent, a chcemy żeby to było coś wyjątkowego? Idealne są tutaj podarunki spersonalizowane, czyli takie, które możemy sami zaprojektować i zamówić dla konkretnej osoby.

Pierwszą propozycją, którą wam przedstawimy jest kubek z nadrukiem. Możecie również zamieścić na nim wasze zdjęcie z mamą. Można również wybrać taki, który pod wpływem temperatury zmienia kolor. Koszt takiego prezentu waha się w granicach 20-30 złotych.

Dobrym pomysłem na prezent jest również koszulka i poduszka ze zdjęciem. I tu możemy popuścić wodze naszej wyobraźni. Możemy stworzyć komiks ze śmiesznymi tekstami, który rozbawi mamę. Idealne będą również osobiste życzenia, które możemy dodać do zdjęcia. Ilekroć mama weźmie poduszkę czy kubek do ręki, przypomni jej się ten wyjątkowy dzień. Koszt poduszki to 30-50 złotych. Podobną kwotę zapłacimy za koszulkę.

W tym dniu możemy również ofiarować mamie zaprojektowaną przez siebie fotoksiążkę. W Internecie jest dużo dostępnych kreatorów, dzięki którym sami stworzymy ten wyjątkowy prezent. W takiej książce możemy umieścić nasze wspólne zdjęcia z wakacji, które często wspominamy albo wybrać te, które upamiętniają wyjątkowe okazje. Koszt foto książki waha się w okolicach 40-50 złotych.

Zobacz: Juwenalia 2017 Warszawa. Sprawdź listę koncertów

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: