WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości dzieje się Program Azja Express pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

Program Azja Express pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

06.09.2016, godz. 16:30
Program Azja Express pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego
foto: AKPA

W tym tygodniu nasz ekspert od wizerunku, którym jest przebojowy Adrian Zalewski — manager ds. organizacji, tworzenia wizerunku i zarządzania, ocenia program „Azja Express”.

„Azja Express” to jedna z największych nowości jesiennej ramówki TVN, której gospodarzem będzie Agnieszka Szulim. W tym niezwykłym show zobaczymy, jak gwiazdy poradzą sobie z podróżowaniem po Azji bez makijażu oraz bardzo niskim budżetem. Zdane same na siebie będą musiały, w jak najkrótszym czasie pokonać szlak wiodący przez cztery państwa Dalekiego Wschodu: Wietnam, Laos, Kambodżę oraz Tajlandię. W podróży czekać będą na nich różne zadania, dzięki którym będą mogli przejść do następnego etapu. Wiemy, że na pewno sami będą musieli zorganizować sobie wyżywienie, dach nad głową oraz transport, a na to wszystko będą mieć tylko jednego dolara dziennie. W programie wezmą udział: Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, Hanna Lis i Łukasz Jemioł, Iza Miko i Leszek Stanek, Renata Kaczoruk i Weronika Budziło, Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska, Pascal Brodnicki i Paweł Dobrzański, Przemek Saleta i Darek Kuźniak, Michał Żurawski i Ludwik Borkowski. Ta para, która dotrze na metę jako pierwsza — wygrywa.

Wyprodukowanie dla widzów programu „Azja Express” to bardzo dobra decyzja stacji TVN. Zapowiada się bardzo ciekawy program, który z pewnością dostarczy dla widzów wiele emocji, a dla stacji reklamodawców. Bardzo dobrze dobrana jest pora emisji telewizyjnej dla tego programu. Z pewnością będzie miał on sporą oglądalność — podkreśla Adrian Zalewski.

Program będzie można oglądać od 7 września w każdą środę o godzinie 21:30.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: