WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości dzieje się Program „Kabaret na żywo” pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

Program „Kabaret na żywo” pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

19.09.2016, godz. 13:30
Program „Kabaret na żywo” pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego
foto: EAST NEWS

W tym tygodniu nasz ekspert od wizerunku, którym jest przebojowy Adrian Zalewski — manager ds. organizacji, tworzenia wizerunku i zarządzania, ocenia program „Kabaret na żywo”.

„Kabaret na żywo” to nowy cotygodniowy show Telewizji Polsat w miejsce programu „Tylko muzyka. Must be the music”. W programie „Kabaret na żywo” widzowie dostają to, za co najbardziej kochają sztukę kabaretową - najzabawniejszych i najlepszych wykonawców, aktualne skecze i dowcipy komentujące rzeczywistość, a wszystko to interaktywnie, z udziałem publiczności, która jest świadkiem dwugodzinnego minikabaretonu w najlepszym telewizyjnym wydaniu. Każdy z kabaretowych wieczorów jest doskonałą okazją do prezentacji najdowcipniejszych premierowych i hitowych skeczy i piosenek na wybrany temat. Gospodarzem i prowadzącym każdego wieczoru jest inny kabaret, który do udziału w programie zaprasza kilku wykonawców. Każdy odcinek nowego kabaretowego show uświetnia swoim udziałem jedna z muzycznych gwiazd, by spróbować swoich sił w skeczu i wykonać jedną ze swoich piosenek.

- „Kabaret na żywo” to rewelacyjna propozycja Telewizji Polsat. Widzowie kochają kabaret i chętnie włączają telewizory, aby oglądać kabaretowe widowiska. Kochają także muzyczne gwiazdy oraz wykonywane przez nich piosenki. Telewizja Polsat doskonale rozumie potrzeby widzów w tym zakresie i wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom. To bardzo dobra propozycja, która przyciągnie widzów i zapewni im świetną rozrywkę - ocenił Adrian Zalewski.

Program emitowany jest w każdą niedzielę o godz. 20:00.

Zobacz: Program Azja Express pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

Przeczytaj też: Program Mam Talent pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

Źródło: Piotr Chołdrych
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: