WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości dzieje się Program Mam Talent pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

Program Mam Talent pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

30.08.2016, godz. 13:30
Program Mam Talent pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego
foto: AKPA

W tym tygodniu nasz ekspert od wizerunku, którym jest przebojowy Adrian Zalewski — manager ds. organizacji, tworzenia wizerunku i zarządzania, ocenia program Mam Talent.

3 września 2016 roku rozpocznie się kolejny już sezon jednego z najbardziej widowiskowych talent show na polskim rynku medialnym. W jesiennej edycji show widzowie TVN zobaczą szalone pomysły i wariackie występy, które dotychczas były ćwiczone jedynie w zaciszu domowym. W programie pojawią się nowe konkurencje – taniec twarzą, czy depilacja ogniem, a tego w historii programu jeszcze nie było! Ta edycja programu to również festiwal magii z prawdziwego zdarzenia – iluzjoniści będą pomnażać pieniądze, czytać w myślach jurorów, uwalniać się z więzów. Największy talent wygra 300 000 złotych. Jurorami jesiennej edycji będzie Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak oraz Agustin Egurrola. Show poprowadzi Marcin Prokop i Szymon Hołownia.

- To bardzo dobry program stacji TVN, który przede wszystkim umożliwia wyeksponowanie się szerszej publiczności ludziom, którzy mają ciekawy talent. To dla nich bardzo ważny zabieg marketingowy, który może być jednym z pierwszych kroków do większej rozpoznawalności i kariery. Program jest świetną rozrywką, dla wszystkich telewidzów, którzy gustują w tego typu produkcjach telewizyjnych. Ważnym elementem produkcji są także znane osobowości medialne, które poza uczestnikami programu przyciągają widza — podkreśla Adrian Zalewski.

Mam Talent możecie oglądać już od 3 września w soboty o godz. 20:00!

Zobacz: Gala Eska Music Awards pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

Przeczytaj też: Cheerleaders Gdynia pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

Źródło: YouTube
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: