WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości dzieje się Program „Nasz nowy dom” pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

Program „Nasz nowy dom” pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

03.10.2016, godz. 14:30
Program „Nasz nowy dom” pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego
foto: AKPA

W tym tygodniu nasz ekspert od wizerunku, którym jest przebojowy Adrian Zalewski — manager ds. organizacji, tworzenia wizerunku i zarządzania, ocenia program „Nasz nowy dom”.

„Nasz nowy dom” to popularny program prowadzony przez Katarzynę Dowbor, w którym prezentowane są gruntowne remonty domów, odmieniające komuś życie. Program daje rodzinom radość i nadzieję na lepszą przyszłość, zapewniając to, co najbardziej prozaiczne i na co dzień potrzebne — nowy ciepły dom. W każdym odcinku pod czujnym okiem kamer, specjaliści — architekt i ekipa budowlana stacza wyścig z czasem i trudnościami. W programie poznajemy historię potrzebujących rodzin i możemy zobaczyć, czy uda się spełnić ich marzenia. Program „Nasz nowy dom” na zlecenie Telewizji POLSAT produkuje firma Constantin Entertainment.

- To bardzo dobra produkcja, która niesie pomoc wielu rodzinom. Program jest bardzo wyjątkowy. Jest jednym z tych najbardziej niezwykłych, jakie możemy zobaczyć w telewizji. Wywołuje w widzach wiele emocji i niesie bardzo wymowny przekaz społeczny. Mówi o tym, że wato jest pomagać innym i pokazuje, że można to robić — podkreśla Adrian Zalewski.

Program jest emitowany w czwartki o godz. 20:05 w Telewizji Polsat.

Zobacz:Jubilat TVN24 pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

Przeczytaj też: Program „Kabaret na żywo” pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: