WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości dzieje się Program „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

Program „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

12.09.2016, godz. 12:00
Program „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego
foto: AKPA

W tym tygodniu nasz ekspert od wizerunku, którym jest przebojowy Adrian Zalewski — manager ds. organizacji, tworzenia wizerunku i zarządzania, ocenia program „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Już po raz szósty na antenie telewizji Polsat zagościł program „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Wcielenia polskich artystów do złudzenia przypominające prawdziwe ikony polskiej i zagranicznej sceny muzycznej możemy oglądać w sobotnie wieczory. O Złotą Twarz i 100 tysięcy złotych  na dowolny cel charytatywny walczy ośmiu nowych uczestników. Tym razem zwycięzca jesiennej edycji czekiem przekazanym wybranej przez siebie fundacji sprawi, że sumując wszystkie sezony, „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” wesprze potrzebujących już okrągłym milionem złotych! W tej edycji za jurorskim stołem tradycyjnie już zasiadł zwycięzca czwartej edycji programu — Bartek Kasprzykowski, królowa aktorskich i wokalnych zmagań pierwszego sezonu show — Katarzyna Skrzynecka, aktor — Paweł Królikowski oraz doskonale znana w Polsce i na świecie diwa operowa — Małgorzata Walewska.

- To bardzo udany program rozrywkowy telewizji Polsat. Łączy zabawę z akcją charytatywną na rzecz pomocy innym. Program zyskał swoich wiernych widzów oraz przyciąga nowych. Producenci oraz uczestnicy tego telewizyjnego show dają z siebie wszytko, aby przyciągnąć widza oraz zagwarantować mu dobrą zabawę - powiedział Adrian Zalewski.

Uczestnikom życzymy powodzenia!

Zobacz: Program Azja Express pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

Przeczytaj też: Program Mam Talent pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

Źródło: brak autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: