WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości dzieje się Promocja w Rossmann -49 proc. na eyelinery i kredki do oczu. Jak zrobić nimi makijaż kocie oko?

Promocja w Rossmann -49 proc. na eyelinery i kredki do oczu. Jak zrobić nimi makijaż kocie oko?

07.10.2016, godz. 12:00
demi lovato
foto: EAST NEWS

W sklepach Rossmann możesz kupić w promocji -49 proc. tusze do rzęs, cienie do powiek, eyelinery oraz kredki. Dzięki tym ostatnim możesz zrobić najbardziej seksowny makijaż - kocie oko. Sprawdź, jak go wykonać.

W Rossmannie trwa promocja -49 proc. na tusze do rzęs, cienie do powiek, kredki i eyelinery. Kup te dwa ostatnie produkty, a będziesz mogła stworzyć najbardziej seksowny i ponadczasowy makijaż, który nigdy nie wychodzi z mody - kocie oczy! Nie jest to jednak prosty do wykonania make-up. Aby zrobić proste kreski, trzeba dużo wprawy. Warto jednak ćwiczyć, bo efekt jest nieziemski. Jak zrobić makijaż kocie oczy? Aby ułatwić sobie zadanie, możesz przykleić taśmę klejącą w kąciku oka lub przyłożyć łyżeczkę do herbaty. Taśma lub łyżeczka stanie się twoim szablonem, który ułatwi wykonanie charakterystycznej skośnej kreski. Najpierw wykonaj linię wzdłuż paska do środka oka, a następnie dorysuj kreskę na całej powiece. Gotowe!

Zobacz: Promocja w Rossmannie 49 proc. na tusze do rzęs. Wybieramy najlepsze maskary!

Przeczytaj też: Promocje Rossmann -49 proc. Makijaż powiększający oczy - jak go wykonać?

Źródło: YouTube
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: