WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości dzieje się Promocja w Rossmann -49 proc. Poznaj trendy w manicure na jesień 2016 i kup modne lakiery do paznokci!

Promocja w Rossmann -49 proc. Poznaj trendy w manicure na jesień 2016 i kup modne lakiery do paznokci!

30.09.2016, godz. 17:00
Manicure po francusku
Zadbane paznokcie są wizytówką kobiety foto: SHUTTERSTOCK

Już od piątku, 30.09, w sklepach Rossmann można kupić lakiery do paznokci w promocji -49 proc. Zanim ruszysz na zakupy, to poznaj trendy w manicure na jesień 2016 i kup lakiery w najmodniejszych kolorach!

W Rossmannie trwa promocja na szminki, błyszczyki, kredki do ust, a także lakiery do paznokci. To świetna okazja dla miłośniczek zadbanych paznokci. Właśnie teraz można kupić modne kolory lakierów do paznokci 49 proc. taniej. Zanim jednak ruszysz na zakupy, musisz dowiedzieć się, jakie barwy lakierów są hitem tego sezonu! Przede wszystkim modne są metaliczne i brokatowe lakiery, które mienią się wieloma barwami. Hitem są odcienie szarości, czerń, kolor wina, odcienie brązów - w tym nude oraz klasyczne czerwienie. Kup te barwy w promocji w Rossmannie!  Pamiętaj, że umalowane i zadbane paznokcie to już nie kaprys, a podstawa u zadbanej kobiety oraz ważny element każdej stylizacji.

Zobacz: PROMOCJE W ROSSMANNIE -49 proc. Kup szminki w modnych kolorach na jesień 2016!

Przeczytaj też: Promocja w Rossmann -49 proc. na kredki do ust. Które warto kupić?

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: