WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości dzieje się Proste sposoby na POWIĘKSZENIE UST! Bez zabiegów u kosmetyczki

Proste sposoby na POWIĘKSZENIE UST! Bez zabiegów u kosmetyczki

18.05.2017, godz. 14:00
Najlepsza SZMINKA - wybierz swój HIT! Wkrótce promocje w Rossmannie -49%
Najlepsza SZMINKA - wybierz swój HIT! Wkrótce promocje w Rossmannie -49% foto: EAST NEWS

Wiele kobiet decyduje się na zabiegi powiększające usta. Niestety często bywa, że efekt po nich jest przerysowany, a usta wyglądają zupełnie nienaturalnie. Teraz już nie musisz poddawać się zabiegom kosmetycznym, aby uzyskać efekt większych ust. Wypróbuj tych prostych metod, a będziesz mogła cieszyć się pięknymi i to naturalnymi ustami!

Nie musisz już poddawać się operacjom plastycznym ani innym abiegom upiększającym u kosmetyczki, aby mieć większe usta. Wiemy, że pełne i duże usta stały się wręcz kanonem kobiecej urody. Dodają nam seksapilu. Jak je uzyskać i to w prosty sposób? Poniżej znajdziesz kilka prostych sposobów, dzięki którym powiększysz swoje usta:

- raz w tygodniu rób peeling ust - pobudzi on krążenie krwi w tym miejscu i pozwoli także pozbyć się martwego, wysuszonego naskórka.

- przed pomalowaniem ust szmikną, nałóż na nie podkład - wtedy usta będą bardziej zmysłowe, a makijaż utrzyma się o wiele dłużej.

- stosuj kredkę do ust - w ten sposób delikatnie powiększysz usta, a szminka dłużej się na nich utrzyma

- postaw raczej na delikatny makijaż oczu - na wargi nałóż szminkę, a oczy jedynie delikatnie podkreśl. Potem możesz również zaaplikować na nie błyszczyk.

Zobacz: Nowy trend - TRWAŁA RZĘS. Czy jest bezpieczna?

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: