WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości dzieje się Przekaż biustonosz na cele charytatywne - akcja Change Lingerie i PCK

Przekaż biustonosz na cele charytatywne - akcja Change Lingerie i PCK

05.10.2016, godz. 13:00
change lingerie
foto: Materiały prasowe

9 września ruszyła akcja „Przekaż biustonosz na cele charytatywne” realizowana przez Change Lingerie przy współpracy z Polskim Czerwonym Krzyżem. 
Aż do końca października we wszystkich salonach tej marki bieliźniarskiej zbierane będą używane, niesłużące już właścicielkom biustonosze, które następnie zostaną przekazane potrzebującym kobietom w Afryce. Te klientki, które wspomogą kampanię otrzymają zniżkę na zakup nowej bielizny.

Październik to miesiąc poświęcony walce z rakiem piersi. Z tego powodu marka Change Lingerie organizuje akcję charytatywną we współpracy z PCK. Każda kobieta, która przyjdzie do salonów marki może oddać swoje używane biustonosze, które trafią następnie do najbardziej potrzebujących kobiet w Afryce. - Często zalega nam coś w szafie, chociaż dobrze wiemy, że już tego nie założymy. Tak samo jest z biustonoszem – jest już albo za mały albo za duży, niewygodny lub nie do końca dobrze dopasowany – mówi Marcelina Zięciak, PR Manager CHANGE w Polsce. - Zachęcamy nasze klientki, by pozbywały się takiej bielizny i przekazały ją tym najbardziej potrzebującym kobietom w Afryce. Coś, co nam już nie służy może być dla kogoś innego wielkim darem
 i możemy być pewne, że zostanie dobrze spożytkowane! – dodaje Marcelina Zięciak.

Każda klientka odwiedzająca dowolny salon Change Lingerie na terenie całej Polski, która wrzuci biustonosz, którego już nie nosi, do specjalnie na to przeznaczonego pudła otrzyma od Change zniżkę w wysokości 30 proc. na zakup nowego, idealnie dopasowanego przez brafitterkę biustonosza z najnowszej jesienno-zimowej kolekcji. Zniżka ta obowiązuje przez cały czas trwania akcji, tj. 29 września – 30 października. Dodatkowo przy kasach wszystkich salonów marki w Polsce ustawione zostaną puszki, z których datki w całości zostaną przekazane na cele statutowe Polskiego Czerwonego Krzyża i tym samym wspomogą najbardziej potrzebujących podopiecznych tej organizacji humanitarnej. - Już po wrzuceniu minimalnej kwoty, tj. 5 zł wspierającej PCK nasze klientki, w podziękowaniu za ten gest otrzymają taką samą zniżkę, jak po oddaniu biustonosza – informuje Marcelina Zięciak.

Zobacz: Oto body, które wygląda jak wielka kokarda. Seksowne?

Przeczytaj też: Blogerki pokochały buduarową kolekcję polskiej marki Moye. Nosi ją nawet Kasia Tusk!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: