WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości dzieje się PRZEPOWIEDNIE NA 2012 ROK - NOSTRADAMUS: Czeka nas Trzecia Wojna Światowa i koniec świata

PRZEPOWIEDNIE NA 2012 ROK - NOSTRADAMUS: Czeka nas Trzecia Wojna Światowa i koniec świata

03.01.2012, godz. 12:01
nostradamus
foto:

Koniec świata w 2012 roku był przepowiedziany przez wielu niezależnych proroków. Jeszcze w żadnym temacie przepowiednie nie były tak zgodne. Ostatnio mamy do czynienia ze zjawiskami, których naukowcy nie potrafią wyjaśnić. W Norwegii, niczym w biblijnych opowieściach, na brzeg wypłynęło 20 ton martwych ryb. Czy to początek końca świata?

Koniec świata przepowiedział m.in. Nostradamus. Jego proroctwa jak do tej pory zawsze się sprawdzały. Miał rację wieszcząc m.in śmierć księżnej Diany, atak na World Trade Centre czy katastrofę smoleńską. Z jego przepowiedni zostały jeszcze dwie: o Trzeciej Wojnie Światowej i końcu świata.

Nostradamus ostrzega nas, że Trzecia Wojna Światowa wybuchnie gdy ,,Z nieba zstąpi Pan Grozy” oraz ,,Na niebie widziany będzie ogień ciągnący za sobą iskrzący się ogon”.

Astronomowie zapowiadają, że w roku 2012 Słońce ma wejść w okres hiper aktywności, którego szczyt ma przypaść na 21 grudnia. Może to być właśnie znak przepowiadany przez Nostradamusa.

Najdziwniejsze jest to, że jego proroctwa pasują do przepowiedni Oriona oraz przewidywań Majów. Wszystko wskazuje na to, że koniec świata będzie spowodowany hiper aktywnością Słońca.

Przepowiednie zdają się potwierdzać dziwne wydarzenia. 31 grudnia mieszkańcy norweskiego Tromsø ujrzeli cały brzeg usłany martwymi śledziami. Było ich od 10 do 20 ton! Naukowcy nie potrafią wyjaśnić, co spowodowało masową śmierć ryb.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: