WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości dzieje się Przygotuj nogi na lato. Oto 3 skuteczne sposoby na podrażnienia po depilacji

Przygotuj nogi na lato. Oto 3 skuteczne sposoby na podrażnienia po depilacji

16.05.2017, godz. 10:00
kobieta, uroda, pielęgnacja, ciało, kobiece nogi, gładkie nogi, depilacja
foto: Materiały prasowe

Nadchodzą coraz cieplejsze dni i czas, kiedy coraz bardziej odsłaniamy swoje ciało. Niestety niektóre kobiety muszą zmagać się z naprawdę dokuczliwym problemem, jakim są podrażnienia powstające po każdym goleniu czy depilacji nóg. Na szczęście istnieje kilka łatwych sposobów na pozbycie się tych zaczerwienień, dzięki czemu w ciepłe dni bez najmniejszego skrępowania będziesz mogła pokazać swoje nogi.

Posiadaczki skóry wrażliwej doskonale znają ten ból - każde golenie nóg wiąże się z nieprzyjemnymi i naprawdę nieestetycznie wyglądającymi podrażnieniami i zaczerwienieniami skóry. Na szczęście istnieją skuteczne sposoby na zlikwidowanie zaczerwienień powstałych podczas golenia i depilacji nóg i dzięki temu bez krępacji będziesz mogła pokazać nogi. Poniżej znajdziecie kilka skutecznych sposobów na pozbycie się podrażnień po goleniu nóg:

- herbata, która zawiera kwas taninowy mający właściwości przeciwzapalne. Można przecierać podrażnione miejsca wacikiem nasączonym herbatą.

- aspiryna - wystarczy rozpuścić ją w niewielkiej ilości wody i powstałą pastę wcierać w skórę.

- ocet jabłkowy posiada właściwości przeciwzapalne, zmniejszy podrażnienie i odczucie swędzenia i dodatkowo zapobiega infekcjom. Przetrzyj nim zaczerwienioną skórę i po chwili spłucz letnią wodą.

Zobacz: Te kobiety rozebrały się i udowodniły, że każde ciało jest piękne!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: