WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości dzieje się QUIZ: Czy potrafisz zwrócić uwagę facetów?

QUIZ: Czy potrafisz zwrócić uwagę facetów?

25.11.2014, godz. 11:30
Miłość
Miłość foto: Brak agencji

Zastanawiasz się, czy faceci zwracają na ciebie uwagę? Czy potrafisz przyciągnąć męskie spojrzenia? Przygotowaliśmy dla ciebie quiz, dzięki któremu dowiesz się, czy faceci nie mogą oderwać od ciebie wzroku! Czy jesteś dla nich interesująca? Sprawdź!

Jedziesz autobusem, jesteś na zakupach, w szkole lub na wykładzie - w każdej z tych sytuacji towarzyszą ci tłumy facetów. Lepszych i gorszych, ale przyciągnięcie ich uwagi zawsze jest w cenie.

Co zrobić, by twój wymarzony chłopak w ogóle cię zauważył? Masz jakieś tajne sposoby, czy też może zdajesz się na intuicję? Jeśli zastanawiasz się na ile twoje triki są skuteczne, to jesteś w dobrym miejscu. Przygotowaliśmy specjalny quiz, który odpowie na pytanie, czy faceci dostrzegają taką kobietę jak ty!

Przeczytaj koniecznie: QUIZ: Czy jestem gotowa na wielką miłość?

W naszym teście przedstawiamy różne sytuacje, a Ty musisz wybrać, jak się w nich zachowujesz. Do zdobycia jest 25 punktów. Za każde pytanie możesz dostać od 0 do 5 oczek. Niektóre odpowiedzi są warte 3 punkty, ale bywa i tak, że tylko jedna odpowiedź premiowana jest pełną pulą, a pozosotałe są nic nie warte.

Do dzieła!

Źródło: Katarzyna Gos
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: