WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości dzieje się Rossmann ZAWYŻA ceny kosmetyków w akcji promocyjnej -49 proc?!

Rossmann ZAWYŻA ceny kosmetyków w akcji promocyjnej -49 proc?!

21.04.2017, godz. 18:00
Rossmann promocje
foto: SHUTTERSTOCK

Promocja w Rossmann -49 proc. na kosmetyki do makijażu trwa od 20.04 do 28.04. Jednak już po pierwszym dniu akcji klientki zwróciły uwagę na niepokojący zabieg ze strony Rossmanna. Okazuje się, że ceny kosmetyków mogły zostać zawyżone!

Od 20.04 w sklepach Rossmann trwa promocja -49 proc. na kosmetyki do makijażu. Tym razem przez 8 dni można kupić wszystkie produkty do wykonania make-upu praz pielęgnacji dłoni. Niestety, już po pierwszym dniu akcji promocyjnej klientki są rozczarowane. Nie dość, że w wielu sklepach brakuje produktów, są problemy z aplikacją mobilną (Rossmann nie przygotował się na PROMOCJĘ?! W sklepach brakuje kosmetyków, są problemy z aplikacją mobilną), to jeszcze... być może Rossmann zawyżył ceny kosmetyków! - WSZYSTKO pięknie, ładnie, ale dlaczego podnosicie ceny? Ceny są podnoszone i od tych wyższych -50% Żadna okazja. Także lepiej uważać - napisała jedna klientka na Facebooku. Inna również zwróciłą na to uwagę. Co sądzicie o tej sprawie? Czy rzeczywiście ceny zostały zawyżone?

Zobacz: PROMOCJA W ROSSMANN -49 proc. i - 55 proc. potrwa TYLKO do 28.04! Dlaczego tak krótko?

Przeczytaj też: Skorzystaj z promocji w Rossmannie - 55 proc! Ściągnij aplikację mobilną sklepu, która jest popularniejsza nawet od Facebooka!

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: