WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości dzieje się Stylizacja żony Grześka z Rolnik szuka żony BEZLITOŚNIE skrytykowana! Faktycznie jest tak źle?

Stylizacja żony Grześka z Rolnik szuka żony BEZLITOŚNIE skrytykowana! Faktycznie jest tak źle?

17.02.2017, godz. 18:00
grzesiek i ania z rolnik szuka żony
foto: Facebook

Grzesiek z Rolnik szuka żony zabrał ostatnio swoją żonę Anię na imprezę. Para oczywiście pokazała zdjęcie z tego wydarzenia na Facebooku, dzięki czemu mogliśmy zobaczyć stylizację Ani. Niestety, nie przypadła ona do gustu internautom. Żona rolnika zaliczyła wpadkę?

Grzesiek i Ania z Rolnik szuka żony wybrali się na imprezę jednej z firm rolniczych, która rozpoczęła współpracę z Grześkiem. Dla młodego małżeństwa, które niedawno powitało na świecie swoje pierwsze dziecko, takie wyjście to z pewnością miła odmiana i atrakcja. Z kolei dla żony rolnika to również szansa na wystrojenie się w elegancką kreację. Niestety, jej stylizacja z imprezy nie przypadła do gustu internatom, mimo że została stworzona przez Agnieszkę Światły, tę samą, która zaprojektowała suknię ślubną Ani (szeroko komentowaną i chwaloną). Użytkownicy Facebooka bezlitośnie skrytykowali suknię. "O matko kto Anię tak ubrał.przeciez ta spódnica wygląda na niej strasznie ..Ona w spódnicy..masakra..nie piszę ze złości bo Was bardzo lubię .ale masakra Ani strój...", "Straszna spódnica.. jakby Anię na pół przecięli i skleili. Poza tym uwydatnia jej niski wzrost" - komentują internauci. A jakie jest wasze zdanie? Czy faktycznie Ania wygląda aż tak źle?

Zobacz: Dawny styl Paulli to kicz, tandeta, beznadzieja i badziewie. Jak jest teraz? Ocenia Daniel Jacob Dali

Przeczytaj też: Wiemy, gdzie kupić bieliznę, w której Beyonce ogłosiła, że jest w ciąży!

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: