WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości dzieje się SZOK! Tani krem z dyskontu jest NAJLEPSZY! Wygrywa nawet z ulubionym i bardzo drogim kremem Kim Kardashian!

SZOK! Tani krem z dyskontu jest NAJLEPSZY! Wygrywa nawet z ulubionym i bardzo drogim kremem Kim Kardashian!

30.09.2016, godz. 11:00
kosmetyki kim kardashian, krem kim kardashian
foto: Instagram

Kim Kardashian wydaje majątek na krem nawilżający (967 złotych), podczas gdy na jaw wyszło, że najlepszym produktem jest krem z dyskontu! Możesz go kupić za jedyne 8,60 złotych i cieszyć się piękną, nawilżoną i gładką skórą.

Nie jest tajemnicą, że podstawą pięknego i młodego wyglądu jest nawilżona cera. Właśnie dlatego wiele kobiet jest w stanie wydać majątek na kremy nawilżające. Jak się jednak okazuje - błąd! Ostatnio Hiszpańska organizacja konsumencka OCU przeprowadziła testy, z których jednoznacznie wynika, że tani krem z dyskontu jest najlepszy! Wygrywa nawet z bardzo drogim kremem La Mer, który kosztuje 967 złotych i jest uwielbiany przez Kim Kardashian. Ten produkt zajął ostatnie miejsce na litoście! Jak przeprowadzono testy? Grupa kobiet musiała sprawdzić 16 kremów, nie znając ich marek oraz składu. Każdy z kremów był testowany przez 4 tygodnie. Wynik szokuje, bo 1. miejsce zajął krem Cien Aqua, produkt marki Lidl! Można go kupić za jedyne 8,60 złotych! Na 2. miejscu pojawił się Vichy Aqualia Thermal (73,12 zł), a na 3. Garnier – Skins Natural (21,50 zł). Znacie krem Cien Aqua? Używacie?

Zobacz: Chcesz mieć piękne usta? Znamy na to sposób!

Przeczytaj też: Modelka Georgia May Jagger o złych nawykach, które niszczą urodę!

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: