WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości dzieje się SZOK! Zdjęcie Beyonce przed i po retuszu!

SZOK! Zdjęcie Beyonce przed i po retuszu!

12.10.2016, godz. 10:00
BEYONCE
Zagraniczne media donoszą, że Beyonce przeżyła chwile grozy, tuż przed występem na inauguracji Baracka Obamy. Gwiazda była przekonana, że zgubiła swoje cenne kolczyki. Niby drobnostka, ale jej biżuteria warta była 1,8 miliona dolarów! foto: EAST NEWS

Beyonce bez retuszu wygląda dosłownie jak milion innych kobiet. Jakiś czas temu do sieci wyciekły zdjęcia do reklamy kosmetyków L'oreal, w której gwiazda brała udział. Widać na twarzy Beyonce pryszcze, które przebijają spod grubej warstwy kosmetyków.

Zdjęcia gwiazd, które widzimy na co dzień w sieci czy na okładkach gazet w dużym stopniu odbiegają od ich realnego wyglądu. Gwiazdy to przecież też ludzie. Okazuje się, że kobiety z pierwszych stron gazet borykają się z takimi samymi problemami, co większość kobiet w ich wieku. Mają cellulit, wypryski, zmarszczki czy rozszerzone pory. Im podobnie jak nam sporo czasu zajmuje wyszykowanie się na wielkie wyjście. Oprócz sztabu makijażystów i fryzjerów gwiazdom pomagają również graficy komputerowi, którzy za pomocą programów do obróbki zdjęć retuszują wszelkie niedoskonałości na skórze celebrytów. Zobaczcie sami, chociażby na przykładzie amerykańskiej piosenkarki Beyonce, jaka różnica jest między prawdziwym wyglądem a tym , który widzimy na okładce czasopisma.


Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: