WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości dzieje się Szokująca dieta cud! Ta rurka pozwoli Ci schudnąć [WIDEO]

Szokująca dieta cud! Ta rurka pozwoli Ci schudnąć [WIDEO]

31.07.2016, godz. 10:29
kobieta, uroda, odchudzanie, ciało, płaski brzuch, dieta,
foto: EAST NEWS

Amerykańska Agencja Żywności i Leków (FDA), która jest odpowiedzialna za dopuszczanie żywności, leków, kosmetyków i urządzeń medycznych zatwierdziła urządzenie o nazwie „AspireAssist”.  Jak działa? Specjalną rurkę wkładają chirurdzy przez brzuch, a potem…

Przyłączamy do niej specjalne urządzenie i wpuszczamy płyn. Kiedy otworzymy KOREK wysysane jest 1/3 tego co zjedliśmy. Urządzenie jest przewidziane dla ludzi otyłych, jednak operacja jest nieodwracalna. Lekarze w USA są ZSZOKOWANI tym, że urządzenie zostało zatwierdzone przez FDA na podstawie badań, które zostały przeprowadzone na 111 osobach w ciągu jednego roku. 

Zobacz więcej: Przechodzisz na dietę bezglutenową? Zobacz co jeść

Jak to działa? Osoba używająca tego urządzenia musi odczekać 20-30 minut przed podpięciem pompy.  Co zostało ze zjedzonego pokarmu jest spuszczane do toalety. Cała procedura zajmuje około 10 minut. Fakt, że rurka, która spuszcza jedzenie jest cienka wymaga długiego żucia.

Jedna z użytkowniczek, która dzięki urządzeniu zrzuciła prawie 70 kilogramów powiedziała, że każdy kęs żuła około 55 do 75 razy.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: