WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości dzieje się Szukasz MIŁOŚCI na Tinderze? Przeczytaj to!

Szukasz MIŁOŚCI na Tinderze? Przeczytaj to!

25.04.2017, godz. 14:41
tinder aplikacja logo
foto: EAST NEWS

Szukasz miłości na Tinderze? Warto więc wiedzieć, że co drugi Polak, używający tej aplikacji jest w związku, a co trzeci ma dziecko. Co piąty użytkownik zadeklarował, że ma żonę lub męża i tylko 4% badanych jest po rozwodzie lub w separacji, jak wynika z najnowszych badań przeprowadzonych przez IRCenter.

Z badań przeprowadzonych przez IRCenter wynika, że większość użytkowników stanowią mężczyźni - 55%, z czego 48% to osoby z najmłodszej grupy wiekowej, czyli w wieku 18-24 lat. Są to głównie osoby pochodzące z dużych i średnich miast. Osób wolnych, bez związków i zobowiązań jest 58%, z czego 4% to osoby rozwiedzione lub w separacji. Co piąta osoba wyznała, że jest w związku malżeńskim!

Jeżeli istnieje jeszcze ktoś, kto wierzy w znalezienie miłości przez aplikację randkową Tinder, to te badania ostatecznie rozwieją wszelkie wątpliwości. Co trzecia osoba na Tinderze ma dziecko! Co druga zaś jest w związku. Badanie to zostało przeprowadzone techniką CAWI na reprezentatywnej grupie 2100 polskich internautów. Spodziewalibyście się takiego wyniku?

Zobacz też: Korzystasz z Tindera w tajemnicy? Lepiej wyłącz tę opcję

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: