WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości dzieje się Ta dziewczyna ma wielkie znamię z włosami na twarzy i zupełnie się go nie wstydzi. Uważa, że to jej atut!

Ta dziewczyna ma wielkie znamię z włosami na twarzy i zupełnie się go nie wstydzi. Uważa, że to jej atut!

08.11.2016, godz. 11:00
Ta dziewczyna ma wielkie znamię z włosami na twarzy i zupełnie się go nie wstydzi. Uważa, że to jej atut!
foto: Instagram

Cassandra Naud stała się inspiracją dla miliona kobiet. Powód? Zupełnie nie wstydzi się wielkiego znamienia z włosami na swoim policzku. Co więcej, uczyniła z niego atut. - Najlepszą rzeczą w życiu jest znalezienie kogoś, kto zna Twoje wady, błędy i słabości i nadal uważa, że jesteś zupełnie niesamowita - stwierdziła Cassandra i tym samym stała się wzorem do naśladowania.

Cassandra Naud jest niezwykle inspirującą młodą kobietą. Jej konto na Instagramie pełne jest pięknych zdjęć jej uśmiechniętej twarzy. Jest jednak coś, co wyróżnia ją na tle użytkowniczek tego serwisu - Cassandra posiada wielkie znamię z włosami na policzku. Taka zmiana mogłaby być przyczyną kompleksów, braku pewności siebie. Mogła też już dawno być usunięta. Jednak Cassandra Naud uczyniła z niej swój atut i uważa, że to właśnie to znamię czyni ją wyjątkową. - Najlepszą rzeczą w życiu jest znalezienie kogoś, kto zna Twoje wady, błędy i słabości i nadal uważa, że jesteś zupełnie niesamowita - twierdzi Cassandra Naud i to czyni ją wzorem dla wielu kobiet, które uważają się za niedoskonałe. Oczywiście Cassandra Naud nie jest tylko dziewczyną "z łatką", która pokazuje swoje selfie. To spełniona kobieta, która świetnie tańczy i w tej dziedzinie realizuje się całkowicie. Pokazuje tym samym, że wady mogą być zaletami i siłą napędową do spełniania marzeń!

Zobacz: Ta piękna kobieta ma ponad 100 tys. fanów na Instagramie, a nikt nie zauważył jej problemu. A czy ty widzisz?

Przeczytaj też: Chore kobiety publikują odważne selfie i nawołują do samoakceptacji [DUŻO ZDJĘĆ]

 

 


Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: