WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl wiadomości dzieje się Ta letnia sukienka z sieciówki wyprzedała się w kilka minut!

Ta letnia sukienka z sieciówki wyprzedała się w kilka minut!

03.07.2017, godz. 16:00
sukienka z River Island
Sukienka z River Island foto: Instagram

Ta sukienka z River Island zrobiła furorę na Instagramie! Jest prosta, przewiewna z delikatnym rozcięciem i w uniwersalnym, białym kolorze, dzięki czemu jest wprost idealny na lato. Nic dziwnego, że wyprzedała się w kilka minut. Ale dla kobiet, które chcą mieć ją również w swojej szafie, mamy dobrą wiaodmość.

Lato to czas, kiedy w upalne dni najlepiej sprawdzają się kreacje w białym kolorze. Nalepiej, aby były przewiewne i wygodne. Najwyraźniej tym tropem poszła brytyjska marka River Island, która w swojej letniej kolekcji umieściła tę sukienkę. Sukienka w stylu "boho chic" po tym jak trafiła do sprzedaży online, wyprzedała się w zaledwie kilka minut. Kobiety pokochały ją od pierwszego wejrzenia. Teraz na Instagramie można podziwiać stylizacje z sukienką z River Island w roli głównej. Tam stała się wyjątkowo popularna w ostatnich tygodniach. Sukienka doskonale pasuje do każdego typu kobiecej sylwetki. W sklepie internetowym można było ją nabyć za około 260 złotych. Mamy tez dobrą wiadomość dla pań, którym nie udało się wcześniej kupić białej sukienki z River Island - będzie ona ponownie dostępna w sprzedaży już na początku lipca.

Źródło: Video Brothers
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: