WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości dzieje się Ta mała dziewczynka uczy się pierwszej pomocy. Internauci zgodni: BRAWA dla rodziców

Ta mała dziewczynka uczy się pierwszej pomocy. Internauci zgodni: BRAWA dla rodziców

28.06.2017, godz. 13:44
Ta mała dziewczynka uczy się pierwszej pomocy
"Brawa dla rodziców!" - piszą internauci. foto: Facebook

To nagranie szybko stało się hitem internetu. Zapewne dzięki jego głównej bohaterce, która bawi się w... udzielanie pierwszej pomocy dorosłemu mężczyźnie. Dziecko naprawdę świetnie sobie radzi i jak widać na nagraniu, udostępnionym przez Zagłębiowskie WOPR doskonale zna zasady pomocy osobie poszkodowanej.

Na profilu Zagłębiowskiego WOPR pojawiło się nagranie, które bardzo szybko zyskuje coraz większą popularność. Internauci są zauroczeni umiejętnościami małej dziewczynki, a także odpowiedzialną postawą jej rodziców. Na nagraniu widzimy, jak 3-letnia dziewczynka sprawnie i bardzo precyzyjnie układa w pozycji bocznej ustalonej dorosłego mężczyznę. Dla dziecka jest to forma zabawy, ale z pewnością wyniesie z niej wiele istotnych umiejętności na przyszłość. Sądzimy, że niejedna dorosła osoba mogłaby tej 3-latce pozazdrościć wiedzy. Internauci są zgodni w swoich opiniach. "Coś pięknego! Mądra dziewczynka. Oczywiście brawo dla rodziców", "Świetnie! Wprowadzam u mnie!", "Gratulacje, mała zdolniacha i świadomi rodzice", "Brawo Ty...mała kobietko" - piszą zachwyceni internauci pod nagraniem Zagłębiowskiego WOPR.

Źródło: Video Brothers
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: