WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości dzieje się Ta piękna kobieta ma ponad 100 tys. fanów na Instagramie, a nikt nie zauważył jej problemu. A czy ty widzisz?

Ta piękna kobieta ma ponad 100 tys. fanów na Instagramie, a nikt nie zauważył jej problemu. A czy ty widzisz?

12.10.2016, godz. 17:00
Louise Delage
foto: Instagram

Louise Delage to piękna kobieta, która na Instagramie pokazuje swoje - jak mogłoby się wydawać - idealne życie. Jej profil obserwuje ponad 100 tys. osób, jednak nikt nie zauważył jej problemu. A czy ty potrafisz go dostrzec?

Louise Delage prawie nie różni się od milionów użytkowników Instagrama. Chętnie pokazuje swoje zdjęcia w różnych życiowych sytuacjach. Mogłoby się nawet wydawać, że wiedzie idealne życie wypełnione imprezami, spotkaniami z przyjaciółmi, wyjazdami w różne ciekawe miejsca. Louise Delage miło spędza czas i uwiecznia te chwile na zdjęciach. Jej profil obserwuje ponad 100 tys. osób, a jednak nikt nie zwrócił uwagi na duży problem - na każdym zdjęciu Louise Delage jest butelka lub kieliszek alkoholu.

Okazuje się, że tak naprawdę Louise Delage to postać fikcyjna stworzona na potrzeby Addict Aide, organizacji, która walczy z uzależnieniem od alkoholu. Celem kampanii było zwrócenie uwagi młodych użytkowników na problem uzależnienia. Nie da się ukryć, że przekaz akcji może wstrząsnąć odbiorcą, gdy uświadomi sobie, co kryje każde zdjęcie pięknej dziewczyny. - Mam nadzieję, że kampania otworzy ludziom oczy i wiele osób skontaktuje się z Addict Aide, żeby pomóc tym, którzy mają problem z nałogiem. Mam wrażenie, że w mediach społecznościowych próbujemy udowodnić, jak bardzo jesteśmy idealni, a w rzeczywistości jest zupełnie inaczej - powiedział szef agencji BETC, która stworzyła fikcyjne konto Louise Delage.

Zobacz: Dolly Castro to nowa gwiazda Instagrama. Sama Kim Kardashian może jej zazdrościć figury!

Przeczytaj też: Ten chłopak ma pupę jak Kim Kardashian! Niejedna kobieta może mu zazdrościć kształtów!

 

Źródło: TVN24/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: