WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości dzieje się Tajemnica życia na Marsie wyjaśniona?

Tajemnica życia na Marsie wyjaśniona?

27.01.2008, godz. 19:38
Cały świat wstrzymał oddech, kiedy NASA ujawniła zdjęcia, jakie na Marsie zrobiła sonda Spirit. Widać na nich "ludzkokształtną" sylwetkę. Całe sztaby naukowców głowiły się nad pytaniem, czy jest to dziwacznie ukształtowana skała, czy istota pozaziemska, prawdziwy Marsjanin.

Co nie udało się najtęższym na świecie głowom, udało się internautom. Dowcipnisie z portalu internetowego deser.gazeta.pl powiększyli tajemnicze zdjęcie ile się da i odkryli, że tajemnicza postać przechadzająca się po powierzchni Czerwonej Planety to nie kto inny, jak... Ivo Peszak, znany w całej Polsce jako tancerz z piosenki o Jozinie z bazin.

Czeski kabareciarz Ivan Mladek piosenkę o "Jozefie z bagien" nagrał w 1978 r. Ale dopiero po 30 latach, dzięki Internetowi, stała się ona hitem w Polsce. Popisowy numer Mladka i taneczne harce jego towarzysza - Peszaka obejrzały już setki tysięcy, a może i miliony Polaków. Ponoć czeski kabareciarz planuje nagrać polską wersję swojego hitu. A kariera Jozina z Bagien leci w górę jak rakieta. Dotarł już na Marsa! Co dalej?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: