WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości dzieje się Tak Sarah Jessica Parker postrzega sportową stylizację - są dresowe spodnie, dresowa marynarka i... buty na obcasach

Tak Sarah Jessica Parker postrzega sportową stylizację - są dresowe spodnie, dresowa marynarka i... buty na obcasach

01.12.2016, godz. 17:00
Sarah Jessica Parker
foto: EAST NEWS

Sarah Jessica Parker bez wątpienia jest jedną z najbardziej stylowych gwiazd. Duża w tym zasługa roli w serialu Seks w Wielkim Mieście, gdzie wcielała się w prawdziwą fantatyczkę mody. Jednak w życiu prywatnym jest podobnie, a czasem nawet Sarah Jessica Parker naprawdę przesadza. Tylko spójrzcie na jej "sportową stylizację"!

Sarah Jessica Parker słynie z zamiłowania do mody i zabawy trendami. Czasem jednak ciężko zrozumieć niektóre jej pomysły. Właśnie tak było w przypadku jej ostatniego looku, który zaprezentowała na ulicach Nowego Jorku. Wiele wskazuje na to, że miała to być jej wersja "sportowej stylizacji". Sarah Jessica Parker miała na sobie dresowe spodnie z kolorowymi lampasami, dresową szarą marynarkę oraz... buty na obcasach! Połączenie bardzo nieoczywiste, ale Sarah Jessica Parker nie byłaby sobą, gdyby włożyła inne obuwie. Co sądzicie o jej stylizacji?

Zobacz: Małgorzata Rozenek w stylizacji za 30 tysięcy złotych! Jej look to hit czy kit?c

Przeczytaj też: Magdalena Antosiewicz najlepiej ubraną blogerką modową? Ocenia Daniel Jacob Dali


Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: