WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości dzieje się Tanie ubezpieczenie domu. Boisz się wichury?! Dostaniesz na remont!

Tanie ubezpieczenie domu. Boisz się wichury?! Dostaniesz na remont!

28.07.2017, godz. 00:00
Tanie ubezpieczenie domu. Boisz się wichury?!  Dostaniesz na remont!
foto: SHUTTERSTOCK

Ciężko zasnąć, kiedy na zewnątrz hula wichura, a w domu trzęsą się wszystkie szyby? Synoptycy ostrzegają, że ostatnie wichury to jeszcze nie koniec. Natury się nie pokona, ale można łagodzić jej niszczycielskie skutki – kupić polisę na dom lub mieszkanie i w ten sposób zapewnić sobie spokój. Koszt – już od 90 zł za rok. Taką atrakcyjną ofertę ma firma ubezpieczeniowa LINK4.

W czasie ostatnich wichur wiatr zrywał dachy z domów i łamał drzewa jak zapałki. Dął z prędkością blisko 100 km/h. W jeden dzień strażacy interweniowali w całej Polsce kilkaset razy. Warto zapewnić sobie spokój, zanim – jak przestrzegają meteorolodzy – nawałnica wróci.

Zapewnimy spokój w Twoim domu

Nie trzeba już drżeć o dom, gdy nad nim szaleje wichura i trzaskają pioruny. Jeśli cokolwiek złego się stanie, my pomożemy.

LINK4 ubezpiecza domy i mieszkania na wypadek ponad dwudziestu różnych losowych zdarzeń, takich jak uderzenie pioruna, pożar, silny wiatr, grad, nawalny deszcz, obsunięcie ziemi, upadek drzewa lub masztu. Co ważne, razem z polisą dostaniemy dodatkowo „Assistance domowy", który w razie problemów zapewnia pomoc fachowców, m.in. hydraulika. A jeśli awaria w domu czy mieszkaniu jest naprawdę duża i nie można w nim zostać na noc, ubezpieczyciel zapłaci za pobyt w hotelu nasz i rodziny. – To bogata oferta za przystępną cenę. Specjalnie tak ją przygotowaliśmy, by zapewnić naszym klientom szeroką ochronę i spokój w ich własnych domach – wyjaśnia Marek Baran z LINK4.

ZADZWOŃ 22 444 44 44

Już od 90 zł rocznie*

*Przykładowa wartość składki wyliczona na: mieszkanie niewynajmowane własnościowe w Kielcach, powierzchnia 44m2, suma ubezpieczenia 150 tys. zł, rok budowy 2001 , piętro I, brak szkód w ostatnich 3 latach, ubezpieczenie murów i elementów stałych od zdarzeń losowych. Oferta dla nowych Klientów LINK4. Szczegóły znajdziesz w OWU.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: