WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości dzieje się Tatuaże zamiast obrączek to nowa ślubna moda! Hit czy kit?

Tatuaże zamiast obrączek to nowa ślubna moda! Hit czy kit?

31.10.2016, godz. 16:30
Tatuaże zamiast obrączek to nowa ślubna moda! Hit czy kit?
foto: Instagram

Tradcyjne obrączki ślubne ze złota odchodzą do lamusa. Teraz na topie są obrączki... tatuowane! Tatuaże na palcach nowożeńców przybierają różne formy i kształty. Mogą to być wytatuowane imiona, okręgi czy symbole. Zobacz, jakie tatuaże wypierają ślubne obrączki.

Nie jest tajemnicą, że decydując się na tatuaż, powinniśmy być pewni wzoru, który wybieramy. Właśnie dlatego zdecydowanie lepiej nie tatuować na ciele np. imienia ukochanego. Teraz jednak nadeszła nowa ślubna moda - tatuaże zamiast obrączek! Można podejrzewać, że na taki symbol swojego związku zdecydują się jedynie osoby, które są w 100 proc. pewne swojej decyzji i wyboru. W końcu znacznie trudniej pozbyć się wytatuowanej obrączki niż tradycyjnej.

Tatuaże zamiast obrączek przybierają różne formy. Mogą to być wytatuowane okręgi, które nawiązują do tradycyjnych obrączek, imiona, daty lub różne symbole. Młode pary oczywiście chwalą się swoimi tatuażami na Instagramie, stając się jednocześnie źródłem inspiracji dla innych.

Co sądzicie o tego typu modzie? Czy tatuaże zamiast obrączek staną się hitem także w Polsce? Zdecydowalibyście się na taki symbol swojego małżeństwa?

Zobacz: Modne suknie ślubne z kolekcji Caroliny Herrery. Zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ

Przeczytaj też: Tak będzie wyglądać SUKNIA ŚLUBNA Mariny Łuczenko?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: