WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości dzieje się Te gwiazdy dodały sobie lat stylizacjami! Tak się nigdy nie ubieraj!

Te gwiazdy dodały sobie lat stylizacjami! Tak się nigdy nie ubieraj!

22.11.2016, godz. 12:00
Te gwiazdy dodały sobie lat stylizacjami! Tak się nigdy nie ubieraj!
foto: AKPA

Anna Powierza, Monika Zamachowska i Aneta Kręglicka pojawiły się na imprezie Róże Gali 2016. Niestety, gwiazdy nie zachwycały swoimi stylizacjami. Ich stroje i fryzury dodały im lat!

Na imprezie Róże Gali 2016 pojawiła się cała plejada gwiazd, wśród których można było zobaczyć Annę Powierzę, Monikę Zamachowską i Anetę Kręglicką. Niestety, te trzy gwiazdy zdecydowanie nie popisały się swoimi stylizacjami. Każda z nich miała na sobie strój, który dodawał jej lat. Anna Powierza postawiła na czarną i ciężką suknię z asymetrycznym dekoltem. Obszerna kreacja z tafty sama w sobie wyglądała na zbyt obfitą, a do tego zbyt małą - mocno opinała ciało aktorki w pasie. Do tego Anna Powierza źle dobrała fryzurę (równie ciężką jak jej suknia) oraz makijaż (zbyt mocny). Cały jej look to przepis na modową wpadkę. Z kolei Monika Richardson wybrała kreację w pastelowym kolorze i z tiulem od połowy uda. Kreacja wyglądałaby świetnie na małej dziewczynce, idącej na bal szkolny, ale nie na dziennikarce... Natomiast Aneta Kręglicka postawiła na suknię na ramiączkach, do której zupełnie niepotrzebnie dobrała białą koszulę. Look przypominał nieco stylizacje z lat 90., co zdecydowanie dodało Kręglickiej lat!

Zobacz: Małgorzata Kożuchowska postawiła na hit sezonu - welur. Zobacz jej stylizację z imprezy Róże Gali 2016

Przeczytaj też: Margaret w oryginalnej stylizacji na Różach Gali. Nie każdy odważyłby się założyć takie buty! Hit czy kit?

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: