WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości dzieje się Teraz możesz prostować swoje włosy... szczotką! Poznaj nowy pordukt marki Remington

Teraz możesz prostować swoje włosy... szczotką! Poznaj nowy pordukt marki Remington

18.11.2016, godz. 12:00
kobieta, stylizacja włosów, prostowanie włosów, szczotka do włosów, fryzura, włosy
foto: Materiały prasowe

Kobiety pragnące mieć gładkie i proste włosy, szukają produktów, które szybko i skutecznie wyprostują ich fale lub loki. Nie zawsze jest czas na to, żeby zrobić to za pomocą prostownicy. W momentach pośpiechu pomocna jest szczotka do prostowania włosów marki Remington, z którą szybko można osiągnąć perfekcyjną fryzurę.

Nowa szczotka do prostowania włosów marki Remington to innowacja w codziennym stylizowaniu fryzury. Połączenie szczotki i prostownicy w jeden przedmiot to maksymalna wygoda stosowania. Dzięki antystatycznej powłoce produkt zapewnia gładkość włosom, jednocześnie nie powodując utraty ich objętości. Zastosowanie ceramicznego włosia daje lepszy poślizg podczas stosowania. Ruchoma płytka sprawia, że nacisk wywierany na włosy jest równomierny, dlatego prostowanie nawet grubych pasm jest łatwe. Ze szczotką do prostowania można osiągnąć świetny efekt w krótkim czasie.

Szczotka jest idealnym produktem, z którym można szybko i bezpiecznie wyprostować włosy. Nie musisz się bać oparzeń, ze względu na zastosowanie niegrzejących się elementów. Ważna jest także ochrona struktury włosa, o której nie można zapominać podczas codziennej stylizacji. Dlatego szczotka do prostowania posiada trzy ustawienia temperatury, co pozwala dobrać odpowiedni poziom ciepła do poszczególnego typu włosów. Szybkie nagrzewanie w 30 sekund umożliwia natychmiastowe użycie produktu. Wystarczy przygotować włosy tak, aby były wysuszone i niesplątane oraz ustawić odpowiednią temperaturę. Następnie trzymając pasmo, należy powoli przesuwać szczotkę po całej długości włosów. I idealna fryzura gotowa!

Zobacz: Krótkie włosy i modny bob bez strzyżenia - to możliwe! Zobacz WIDEO

Przeczytaj też: Tygrysie oko to nowy hit w koloryzacji włosów. Sprawdź, na czym polega!

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: