WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości dzieje się Tomasz Kammel pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

Tomasz Kammel pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

10.10.2016, godz. 15:00
Tomasz Kammel pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego
foto: AKPA

W tym tygodniu nasz ekspert od wizerunku, którym jest przebojowy Adrian Zalewski — manager ds. organizacji, tworzenia wizerunku i zarządzania, ocenia Tomka Kammela.

Tomasz Kammel jest dziennikarzem telewizyjnym, producentem, scenarzystą i trenerem. Autorem i współtwórcą cyklicznych audycji dla TVP oraz Telewizji Polsat m.in. The Voice of Poland, Tylko Ty!, Dzieciaki Górą, Pytanie na Śniadanie, Hity na Czasie, Sekrety rodzinne, Show Express, Teleexpress, Miasto Marzeń, Randka w ciemno, Wykrywacz Kłamstw, Sobota w Europie, Kammel tropi najlepsze reklamy świata, Filmidło. Prowadzi też największe festiwale, widowiska i koncerty dla szerokiej publiczności. Był m.in. gospodarzem festiwalu Polsat Top Trendy 2010, dla TVP 1 poprowadził Sopot Festival, Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu, Festiwal Jedynki, Tour de Maryla, koncert światowej trasy Tiny Turner. Obecnie jest prowadzącym w programie The Voice Of Poland. Jest prezesem i współzałożycielem firmy szkoleniowej Personal Reactor. Autorem książki: „Jak występować publicznie... nie tylko w telewizji” oraz współautor książki "Dyskretny urok wystąpień publicznych". Od 2005 roku jest wykładowcą metodyki dziennikarstwa telewizyjnego oraz autoprezentacji i wystąpień publicznych w Instytucie Dziennikarstwa Wyższej Szkoły Humanitas w Sosnowcu. W swoich działaniach wspiera radą, pomysłem oraz treningiem medialnym osoby publiczne, członków zarządów, dyrektorów i kluczowych menedżerów firm i instytucji. Jest także członkiem Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu.

- Tomek Kammel jest marką samą w sobie. Jest jedną z czołowych twarzy świata show-biznesu. To bardzo bogata osobowościowo postać. Tomasz Kammel swoją osobą nadał kształt wielu wydarzeniom, bez których nie byłyby one takimi, jak zapamiętali je odbiorcy. Ma bardzo dobrą prezencję i świetny głos. W doskonały sposób podkreśla nim to, co wyraża. Jest człowiekiem sukcesu, który z pewnością ma jeszcze sporo do zaoferowania dla świata show-biznesu — wskazuje Adrian Zalewski.

Zobacz: Program „Nasz nowy dom” pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

Przeczytaj też: Jubilat TVN24 pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

Źródło: Super Express TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: