WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości dzieje się Torebki Wittchen znów w Lidlu! Sprawdź, od kiedy kupisz torebki znanej marki w niskich cenach!

Torebki Wittchen znów w Lidlu! Sprawdź, od kiedy kupisz torebki znanej marki w niskich cenach!

05.10.2016, godz. 15:00
Torebki Wittchen w LIDLU od 17.10.2015!
foto: Materiały prasowe

Torebki Wittchen znów pojawią się w sklepach Lidl! To doskonała okazja, żeby kupić stylową skórzaną torebkę znanej marki w niższej cenie! Sprawdź, od kiedy startuje promocja w Lidlu.

Już od 15 października w sklepach Lidl w całej Polsce będzie można kupić torebki marki Wittchen. To już kolejna tego typu akcja promocyjna dyskontu. Jak zapewne wszyscy pamiętają, torebki Wittchen w Lidlu wywołują niemałe emocje! Można się więc spodziewać, że i tym razem nastąpi szturm na sklepy. Nic dziwnego, bo torebki marki Wittchen będzie można kupić w naprawdę niskich cenach - każdy model będzie dostępny za 279 złotych! W Lidlu dostępnych będzie aż 53 wzorów torebek Wittchen w różnych kolorach. Co istotne, wszystkie modele zostały stworzone z włoskiej, naturalnej skóry. - Efekt współpracy z marką Wittchen już w 2012 roku przerósł nasze oczekiwania. Dlatego z roku na rok kontynuujemy wspólne działania, oferując naszym klientom jeszcze większy wybór eleganckich, skórzanych torebek i akcesoriów. Jako firma jesteśmy innowacyjni i podążamy za aktualnymi trendami, dlatego stawiamy na współpracę z najlepszymi – powiedziała Aleksandra Robaszkiewicz, PR Manager Lidl Polska.

Zobacz: Gwiazdy wiedzą, że ubrania militarne to najgorętszy trend tej jesieni!

Przeczytaj też: Oto pierwsza ekologiczna kolekcja Zary. Zobacz zdjęcia

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: