WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości dzieje się Ty i twój chłopak możecie wyglądać jak Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski! Oto pomysły na stylizacje

Ty i twój chłopak możecie wyglądać jak Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski! Oto pomysły na stylizacje

09.11.2016, godz. 13:00
Ty i twój chłopak możecie wyglądać jak Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski! Oto pomysły na stylizacje
foto: Materiały prasowe

Obydwoje piękni i utalentowani. Kasia Warnke i Piotr Stramowski to jedna z najgorętszych par tego roku! Są nierozłączni i świetnie razem wyglądają. Na co dzień wybierają styl casual. Podczas wielkich gali i przyjęć prezentują się niezwykle elegancko. Ty i twój chłopak możecie śmiało inspirować się ich stylem.

Kasia Warnke i Piotr Stramowski na co dzień spędzają ze sobą każdą wolną chwilę. Okazuje się, że nawet podczas spacerów wyglądają stylowo! Obydwoje są miłośnikami dżinsów, koniecznie idealnie dopasowanych. W chłodne dni Kasia stawia na długi płaszcz, natomiast Piotr zakłada skórzaną kurtkę, która podkreśla jego buntowniczy charakter. Dodatki, takie jak okulary przeciwsłoneczne lub czapka są idealne na niezobowiązujące spotkanie. Kasia i Piotr często są gośćmi podczas eleganckich przyjęć. Swoją idealną figurę Kasia uwydatnia, zakładając sukienki i buty na obcasie. Aktorka posiada wyczucie stylu. Całość uzupełniają dopasowane dodatki. Piotr Stramowski towarzyszy swojej żonie na wytwornych przyjęciach i galach. By prezentować się równie elegancko, aktor zazwyczaj wybiera klasyczny garnitur i koszulę. W takiej stylizacji wiele o mężczyźnie mówią buty. Stramowski wybiera pantofle wykonane z wysokiej jakości skóry.

Zobacz: Ubierz się jak Kasia Sokołowska! Oto pomysły na stylizacje

Przeczytaj też: Ty i twój chłopak możecie wyglądać jak Victoria i David Beckhamowie! Oto pomysły na stylizacje

Źródło: Super Express TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: