WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości dzieje się Ubierz się jak Anna Lewandowska! Oto pomysły na stylizacje

Ubierz się jak Anna Lewandowska! Oto pomysły na stylizacje

16.05.2017, godz. 12:00
ubrania anny lewandowskiej
foto: Materiały prasowe

Anna Lewandowska jest nie tylko inspiracją dla kobiet dbających o sylwetkę, ale także dla młodych mam. Zobacz, jak ubiera się żona Roberta Lewandowskiego i wzoruj się na jej stylu. Oto pomysły na stylizacje.

Ania Lewandowska nie jest stereotypową żoną piłkarza. To utalentowana i nagradzana sportsmenka, autorka kilku publikacji dotyczących zdrowego trybu życia oraz inspiracja dla wielu kobiet, nie tylko z Polski. Jej styl naśladują tysiące fanek trendsetterki. Chociaż Ania jest sportowcem, często możemy ją zobaczyć w zmysłowych spódniczkach i sukienkach. W szpilkach prezentuje się zjawiskowo, podkreślając swoje smukłe nogi.

Inspirując się stylem Ani Lewandowskiej będziemy wyglądać niezwykle kobieco. Ona zawsze prezentuje się zjawiskowo i wie jak podkreślać swoje atuty. Zmysłowości młodej mamie doda piękna bielizna, w której poczuje się wyjątkowo. Pewność siebie gwarantują nie tylko ubrania, ale i zadbane ciało – tutaj idealnie sprawdzi się peeling, który sprawi, że nasza skóra odzyska blask i nawilżenie.

Kobieca stylizacja „z pazurem” – to specjalność Ani Lewandowskiej. Jej look nigdy nie jest nudny. Trenerka wie, że to właśnie w sukienkach prezentuje się najlepiej. Młode matki nie powinny rezygnować ze zmysłowych zestawień! Wieczór bez dziecka? Szpilki i sukienka będą idealne na tę okazję.

Zobacz: Nowy trend - TRWAŁA RZĘS. Czy jest bezpieczna?

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: