WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości dzieje się Ubrania polskiej projektantki uwielbiane przez światowe gwiazdy. Teraz zachwyca się nią luksusowy butik!

Ubrania polskiej projektantki uwielbiane przez światowe gwiazdy. Teraz zachwyca się nią luksusowy butik!

22.07.2016, godz. 15:00
Ubrania polskiej projektantki uwielbiają światowe gwiazdy. Teraz zachwyca się nią luksusowy butik!
foto: East News/Facebook

Alessandra Ambrosio, Rosie Huntington-Whiteley, Kim Kardashian, Elie Goulding, Heidi Klum, Anja Rubik i Sara Boruc - te gwiazdy uwielbiają ubrania Magdy Butrym. Teraz polska projektantka pochwaliła się kolejnym sukcesem. Jej ubrania trafiły do luksusowego butiku.

Magda Butrym to polska projektantka, która w swoich strojach rozkochała znane gwiazdy. Jej ubrania noszą Alessandra Ambrosio, Rosie Huntington-Whiteley, Kim Kardashian, Elie Goulding, Heidi Klum, Anja Rubik i Sara Boruc. Teraz na swoim koncie ma kolejny sukces - jej ubrania trafiły do sprzedaży w luksusowym butiku - Net-a-porter. - Jeśli jeszcze nie obserwujecie na Instagramie tej młodej polskiej projektantki, to obserwujecie niewłaściwych ludzi. Magda Butrym kontrastowo zestawia kwiatowe wzory, delikatne marszczenia i skórzane elementy. Kupujcie jej ubrania, zanim inni będą je mieć – pisze Net-a-porter. Ubrania Magdy Butrym niestety nie są dostępne na każdą kieszeń. Ceny zwalają z nóg! Za kreacje trzeba zapłacić od 590 euro (2500 zł) do 1530 euro (ok. 6000 zl). Mimo wszystko jest to wielki sukces! Gratulujemy!

Zobacz: Kim Kardashian nosi ubrania polskiej projektantki!

Przeczytaj też: Gwiazdy na pokazie nowej kolekcji La Mania ZDJĘCIA

Źródło: Super Express TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: