WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości dzieje się Ulubione ćwiczenia Mirandy Kerr na piękną figurę

Ulubione ćwiczenia Mirandy Kerr na piękną figurę

28.09.2016, godz. 12:00
Miranda Kerr znowu może się rozbierać
foto: EAST NEWS

Miranda Kerr zdradziła, w jaki sposób dba o swoją figurę. Modelka wyjawiła, co ćwiczy, żeby zachwycać zgrabną sylwetką. Poznajcie ulubione ćwiczenia Mirandy Kerr!

Miranda Kerr od zawsze zachwyca swoją figurą. Supermodelka może się pochwalić idealnymi wymiarami i wysportowanym ciałem. Nawet po urodzeniu synka Flynna gwiazda wybiegów zachwycała swoją sylwetką. Jaki jest sekret figury Mirandy Kerr? Oczywiście ćwiczenia i zdrowa dieta! Miranda Kerr uwielbia trenować. W wywiadzie dla Harper's Bazaar wyjawiła, jakie ćwiczenia najbardziej lubi i które z nich pomagają jej w utrzymaniu wspaniałego ciała. Miranda Kerr przyznała, że nawet jeśli ma tylko 10 minut wolnego czasu w ciągu dnia, to stara się wykorzystać te chwile jak najlepiej. Wtedy wykonuje planka. Gdy ma więcej wolnego czasu, to chodzi na swoje ulubione treningi.

- Lubię Pilates, jogę, dużo chodzę. Nawet gdy po prostu siedzę, to wtedy napinam mięśnie brzucha. Napinanie mięśni można też trenować za biurkiem w pracy, w samolocie czy w samochodzie. Robię dużo takich drobnych ćwiczeń, bo chcę maksymalnie wykorzystać każdą chwilę. Podczas sesji zdjęciowych robię przysiady - przyznała Miranda Kerr.

Nie da się ukryć, że modelka może się pochwalić nie tylko świetnym ciałem, ale także silną wolą i samodyscypliną!

Zobacz: Jak ćwiczą gwiazdy, żeby schudnąć? Poznaj ich ulubione ćwiczenia!

Przeczytaj też: Znamy sekret idealnych nóg Małgorzaty Rozenek-Majdan! Ćwiczy z Ewą Chodakowską! Zobacz nagranie

Źródło: Konrad Reluga
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: