WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości dzieje się W Reserved, Mohito i innych markach LPP nie będzie naturalnych futer! Firma dołączyła do Fur Free Retailer

W Reserved, Mohito i innych markach LPP nie będzie naturalnych futer! Firma dołączyła do Fur Free Retailer

22.09.2016, godz. 16:00
W Reserved, Mohito i innych markach LPP nie będzie naturalnych futer! Firma dołączyła do Fur Free Retailer
foto: Materiały prasowe

Firma LPP, właściciel takich marek, jak: Reserved, Mohito, Sinsay, Cropp czy House, dołączyła do inicjatywy Fur Free Retailer i nie będzie wykorzystywać naturalnych furter przy produkcji swoich ubrań i dodatków!

Firma LPP wraz ze swoimi markami Reserved, Mohito, Cropp, House czy Sinsay w końcu dołączyła do grona popierających inicjatywę Fur Free Retailer. Wreszcie przy produkcji ubrań marek LPP nie będą wykorzystywane naturalne futra! - Mohito wolne od futer! Firma LPP, właściciel naszej marki, podjęła decyzję o rezygnacji z wykorzystywania naturalnych futer! Zgodnie z porozumieniem zawartym z organizacją „Otwarte Klatki” nasza marka dołączyła do międzynarodowej inicjatywy Fur Free Retailer. Kolekcje, które trafiły do salonów w sezonie jesień/zima 2016, są pierwszymi, w których nie pojawiły się żadne elementy powstałe z wykorzystaniem tego typu surowców. Modele wyprodukowane wcześniej, przekażemy na cel charytatywny! - czytamy na fanpage'u marki Mohito.

Zobacz: Długie swetry w stylu Agnieszki Więdłochy. Gdzie je kupić?

Przeczytaj też: Ubrania na jesień z nowej kolekcji Solar. Zobacz, co będzie modne

Źródło: Super Express TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: