WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości dzieje się Aukcja nieodebranych bagaży lotniczych. Co wylosowali uczestnicy?

Aukcja nieodebranych bagaży lotniczych. Co wylosowali uczestnicy?

16.02.2014, godz. 10:56
Walizka bagaż buty szpilki obcas
foto: Eastnews

W sobotę 15 lutego w siedzibie PLL LOT odbyła się licytacja „bagaży niespodzianek”. To pierwsza taka sprzedaż zorganizowana przez Polskie Linie Lotnicze.

W siedzibie PLL LOT odbyła się pierwsza licytacja bagaży nieodebranych przez pasażerów. W walizkach znajdowały się m.in. ubrania, sprzęt elektroniczny, książki i biżuteria. Większość zainteresowanych podkreślała, że udział w aukcji traktuje jak dobrą zabawę. Uczestnicy licytowali  bagaże w ciemno. Ich zawartość do momentu wygrania aukcji była znana tylko pracownikom lotniska.

W aukcji „bagaży niespodzianek” uczestniczyło ponad 100 osób. Na sprzedaż wystawiono 67 walizek. Średnia cena każdej z nich to około 300-400 zł.

Wielu z was pewnie zastanawia się, czy „taka” niespodzianka mogła się opłacać. - Na pewno nie znajdę tam drogich zegarków, ani złota, bo to podróżnik ma przy sobie - mówił uczestnik licytacji. 

Zobacz też: Licytacja „bagaży niespodzianek”. Lot zaprasza na aukcję nieodebranych bagaży!

Jak pisze portal „gazeta.pl”, jeden z uczestników zapłacił za walizkę 250 zł a znalazł w niej...laptopa. Inna uczestniczka trafiła na parę letnich butów, ubrania i biżuterię. W sumie pod młotek poszło 67 bagaży. Za najdroższą wylicytowaną walizkę zapłacono 600 zł. Na licytacji „niespodzianek” LOT zarobił ok 23 tys. zł!

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: