WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości dzieje się Wakacyjna lekkość bytu

Wakacyjna lekkość bytu

21.07.2017, godz. 00:00
Rodzina, piknik, obiad
foto: SHUTTERSTOCK

Przed nami dalekie lub bliższe podróże i mnóstwo doznań kulinarnych. Kuchnie świata kuszą swoją różnorodnością przez co trudno oprzeć się ich smakom i aromatom. Nie zawsze trafiamy np. w rejony śródziemnomorskie, więc warto zadbać o nasz układ trawienny w obliczu tłustych i ciężkostrawnych potraw. Dlatego sprawdź, czy w bagażu masz preparat zawierający substancję czynną hymekromon, która zminimalizuje dolegliwości związane z problemami trawiennymi i objawami przejedzenia.

Udane wakacje z hymekromonem

Leniwie, bez pośpiechu, ograniczeń i myślenia co przed nami i za nami. Liczy się tu i teraz. To scenariusz idealnych wakacji, na które czekamy przez cały rok. Dlatego nie warto psuć go negatywnymi skutkami uczty dla podniebienia, takimi jak uczucie pełności, ból w nadbrzuszu, odbijanie czy wzdęcia. Jednak grzechem byłoby podczas pobytu np. w Gruzji nie skosztować chaczapuri, we Francji aligot, w Indiach jalebi, a w Japonii tradycyjnego ramen. Aby zminimalizować efekty zjedzenia tych tłustych potraw, wystarczy pół godziny przed posiłkiem przyjąć preparat wspomagający trawienie, z substancją czynną hymekromon.

Chwilowa przyjemność z konsekwencjami

Spożywanie tłustego jedzenia może negatywnie wpływać na nasze samopoczucie. W okresie urlopu, kiedy próbujemy różnych potraw, układ trawienny często nie działa tak, jak byśmy chcieli. Dlatego powinniśmy o niego szczególnie zadbać. O piciu dużej ilości wody w ciągu dnia, spożywaniu pięciu porcji warzyw i owoców z reguły pamiętamy, ale oddając się kulinarnym doznaniom pamiętajmy również, aby:

1. Zmniejszyć spożycie białego pieczywa
2. Posiłki spożywać w spokoju, delektując się każdym kęsem
3. Przed jedzeniem napić się wody, koniecznie niegazowanej
4. Ruch był Twoim sprzymierzeńcem
5. Zażyć preparat z hymekromonem, który wesprze pracę Twojego układu trawiennego nie dopuszczając do objawów przejedzenia

Wakacyjny wyjazd to czas relaksu, ale także zwiedzania i poznawania kultury danego kraju. Dlatego nie pozwól, aby wysokokaloryczne potrawy spowodowały Twoją ociężałość i niechęć do jakichkolwiek aktywności. Przejmij inicjatywę i pamiętaj o preparacie z hymekromonem!

PYTANIE DO EKSPERTA, prof. dr hab. med. Barbara Skrzydło-Radomańska, gastroenterolog, Klinika Gastroenterologii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, członek Zarządu Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii

Pani Profesor, w jaki sposób działa hymekromon?

Hymekromon to unikalna substancja działająca wielokierunkowo przy problemach trawiennych. Cechuje się rzadkim połączeniem trzech efektów jednocześnie. Jako jedyna, poza działaniem żółciopędnym i żółciotwórczym, działa również rozkurczowo, a co ważne jest to działanie selektywne, tylko w drogach żółciowych, czyli w miejscu kluczowym dla trawienia tłuszczów. Dzięki temu hymekromon ułatwia trawienie tłuszczów i uwalnia od objawów przejedzenia, a przy tym jest bezpieczny dla organizmu. Wielokierunkowe działanie hymekromonu (zółciotwórcze, żółciopędne i rozkurczowe) z pewnością sprawi, że tłuste posiłki nie będą już problemem.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: