WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości dzieje się Walka o robota kuchennego w Lidlu. UJAWNIAMY, ile kosztuje naprawdę

Walka o robota kuchennego w Lidlu. UJAWNIAMY, ile kosztuje naprawdę

05.04.2017, godz. 17:03
Lidl
foto: Materiały prasowe

Ten film od momentu opublikowania na YouTube od samego początku zelektryzował całą Polskę. Nic więc dziwnego, że nagranie na którym dwie osoby prowadzą walkę o robota kuchennego obejrzało już ponad milion widzów. Urządzenie można kupić w Lidlu za 888 złotych, ale jego cena na rynku jest dużo wyższa...

Bitwa o crocsy, wojna o cukier czy walka o karpia. Historia zmagań klientów o popularne produkty jest naprawdę bardzo bogata. Teraz do tych zmagań możemy dopisać walkę o robota kuchennego w Lidlu. Nagranie, które umieścił na Youtube jeden ze świadków, szybko stało się niezwykle popularne - obejrzało go już ponad milion widzów. Kobieta, która bała udział w szarpaninie, twierdziła, ze to ona pierwsza chwyciła urządzenie, ale jej konkurent nie chciał odpuścić. W końcu interweniował pracownik sklepu, który zapowiedział, że sprawdzi nagranie z monitoringu i w ten sposób spór zostanie zakończony.

Jak się później okazało, urządzenie można kupić za 888 złotych. Tymczasem tuż przed skierowaniem go do sprzedaży (czyli w październiku w 2016 roku), produkt został przetestowany przez redakcję Ugotuj.pl. W opisie czytamy, że produkt kosztuje... 5 tysięcy złotych. Z odpowiedzią na pytanie, skąd tak wielka różnica cenowa, przyszedł sklep.

- Niskie, atrakcyjne ceny naszych produktów są wynikiem konsekwentnie realizowanej strategii produktowej, efektywnej pracy, a także skali naszych działań.

Już wiadomo, że robota kuchennego wygrała kobieta.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: