WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości dzieje się WOW! Powstała prostownica, która rozjaśnia włosy i w ogóle ich nie niszczy! To prawdziwy cud techniki!

WOW! Powstała prostownica, która rozjaśnia włosy i w ogóle ich nie niszczy! To prawdziwy cud techniki!

27.09.2016, godz. 12:00
WOW! Powstała prostownica, która rozjaśnia włosy i w ogóle ich nie niszczy! To prawdziwy cud techniki!
foto: YouTube

Marka Pravana stworzyła niesamowite urządzenie, które nie tylko prostuje włosy, ale przy okazji je rozjaśnia w ogóle ich nie niszcząc! Ten cud techniki nazywa się Blond różdżka (Blond Wand) i będzie dostępny w USA od października. Niedługo potem trafi na rynek europejski.

Urządzenie Blond różdżka to prawdziwy cud techniki, na który czekały wszystkie kobiety, marzące o blond włosach. Blond Wand, dzieło marki Pravana, może zrewolucjonizować farbowanie włosów. To urządzenie jest bowiem prostownicą, która jednocześnie rozjaśnia włosy, nie niszcząc ich! Jak to działa? Przede wszystkim najpierw trzeba nałożyć na włosy rozjaśniający krem na bazie oleju kokosoweg (dzięki któremu proces rozjaśniania nie jest tak brutalny dla włosów). Następnie każde pasmo włosów owija się folią aluminiową, która dodatkowo chroni włosy. Teraz czas na Blond Wand! Urządzenie należy użyć w taki sam sposób, w jaki stosuje się tradycyjną prostownicę.

Co sądzicie o tym urządzeniu? Kupicie, gdy tylko pojawi się na polskim rynku?

Zobacz: Masz krótkie włosy? Nie musisz rezygnować z modnych fryzur z warkoczami!

Przeczytaj też: Skuteczne sposoby na elektryzujące się włosy

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: