WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości dzieje się Wróblewska ocenia stylizację Węgrowskiej z Eska Music Awards: "Nie trzeba świecić tyłkiem, żeby zostać dostrzeżonym"

Wróblewska ocenia stylizację Węgrowskiej z Eska Music Awards: "Nie trzeba świecić tyłkiem, żeby zostać dostrzeżonym"

29.08.2016, godz. 12:00
dorota wróblewska, iwona węgrowska
foto: AKPA

Iwona Węgrowska zaskoczyła wszystkich swoją stylizacją na Eska Music Awards 2016. Gwiazda, która uwielbiała pokazywać swoje piersi, nagle postawiła na skromną stylizację. Doceniła ją nawet Dorota Wróblewska, znawczyni mody!

Iwona Węgrowska odkryła, że może inaczej zwracać na siebie uwagę, niż pokazywaniem swojego biustu. Na gali Eska Music Awards 2016 zaprezentowała się w skromnej stylizacji, która zakrywała jej wielkie piersi. Kreację wokalistki doceniła nawet Dorota Wróblewska, znawczyni mody. - Na zmiany nigdy nie jest za późno. Kiedyś napisałam o Iwonie Węgrowskiej, że posiada atuty, których kompletnie nie wykorzystuje. I nie chodzi tu o biust. Tym razem klasycznie i skromnie. Efekt metamorfozy- Młodziej, subtelniej i bardziej świeżo. Okazuje się, że nie trzeba świecić tyłkiem, żeby zostać dostrzeżonym - napisała Dorota Wróblewska na Facebooku. Zgadzamy się z tą opinią, a wy?

Zobacz: Iwona Węgrowska wreszcie zakryła biust! Gwiazda w skromnej stylizacji na Eska Music Awards 2016

Przeczytaj też: Agnieszka Kaczorowska i Monika Lewczuk w czerwieni na Eska Music Awards 2016. Która gwiazda wyglądała lepiej?

Źródło: Super Express TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: