WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości dzieje się Wróżka Elleni zdradza magiczne zaklęcia na każdą okazję

Wróżka Elleni zdradza magiczne zaklęcia na każdą okazję

16.11.2011, godz. 02:00
Wyczaruj sobie wieczną młodość
foto:

Wróżka Elleni (58 l.) zdradza magiczne zaklęcia, dzięki którym pozbędziesz się kłopotów.

Co zrobić, gdy w sypialni wieje nudą lub nie możemy spłacić kredytu? Wróżka Elleni (58 l.) z Białegostoku odsłoniła przed nami tajemnice zaklęć na niemal każdą okazję! Dziś wyjawiamy, co powinniśmy powiedzieć i zrobić, by nasze życie stało się lepsze i rozwiązać najtrudniejsze problemy, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

ŻEBY MĄŻ/ŻONA NIE ZDRADZAŁ/A

Kładziemy na kartce lubczyk i zataczamy nad nim krąg ręką, mówiąc: "Lubczyku mój słodki, złote ziele, żeby samo dobro do nas wróciło, aby po wsze czasy tak było".

NA DOBRY SEKS

- Trzeba wziąć dresy, spodnie, a najlepiej kalesony mężczyzny i włożyć je do wersalki czy pod materac, gdzie śpimy. Mówimy: "Mężu/żono, pamiętaj o mnie, nie lękaj się namiętności" - mówi wróżka.

ŻEBY MIEĆ DZIECKO

Z liścia babki robimy kołyskę . Z chleba lepimy ludzika i wkładamy do kołyski. W dni płodne palimy obok trzy żółte świece, mówiąc: "Ojcze Nasz, któryś wysoko na niebie, żeby ten liść, chleb i te świece pomogły nam spłodzić dziecko".

NA KŁOPOTY Z KREDYTEM

Wyjmujemy z portfela ostatnie pieniądze i stawiamy obok krzyżyk. Zapalamy czerwoną świecę i woskiem skrapiamy lekko ostatni grosz. Mówimy: "Nakazuję wszelkim mocom, bym nie miał długów i nie był biedny. Spraw Boże, by tak się stało".

NA WIECZNĄ MŁODOŚĆ

Gdy uroda przemija, trzeba zmienić lustro w domu. Potem przykleić na drzwiach obok wizjera małe, okrągłe lusterko. Mówimy: "Precz brzydoto moja, niech przyjdzie uroda i młodość, tak niech będzie na wieki". Po czym uchylamy drzwi i spluwamy na zewnątrz trzy razy.

ŻEBY ZOSTAĆ UWODZICIELKĄ

Piszemy na kartce: "Odejdź ode mnie niezgodo i nieśmiałości, Bóg da odwagę i moc!". Zgniatamy kartkę i ją spalamy, by oczyścić energię - poucza wróżka.

GDY SZEF JEST ZGRYŹLIWY

Trzeba go dyskretnie posypać cukrem przez dziurkę w kieszeni i powiedzieć cicho, tak by nie usłyszał: "Zauważ mnie, bądź dla mnie łagodny!"

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: