WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości dzieje się Zapomniałaś o prezencie na Dzień Matki? Nie martw się! Podpowiadamy, co możesz zrobić

Zapomniałaś o prezencie na Dzień Matki? Nie martw się! Podpowiadamy, co możesz zrobić

26.05.2017, godz. 09:00
dzień matki, mama, matka, dzień mamy, ciastka
foto: Materiały prasowe

26 maja to wyjątkowy dzień - święto wszystkich mam. Masz dużo pracy, zajęć dodatkowych i zapomniałaś o tej uroczystości? A może zwyczajnie nie masz pieniędzy na prezent dla swojej rodzicielki? Nie przejmuj się. Materialne prezenty nie zawsze są najważniejsze. Mamy dla cebie kilka propozycji. Oto jak bez większych kosztów możesz spędzić Dzień Matki!

Dzień Matki to istotna data w kalendarzu dla każdej mamy. Zdarza się jednak, że w natłoku zajęć dnia codziennego zapominasz o ważnych wydarzeniach. Czasami zwyczajnie nie masz pieniędzy, aby móc celebrować ten dzień, tak jak naprawdę byś tego chciała. Jednak nie musisz wydawać dużych pieniędzy ani organizować wszystkiego wiele tygodni wcześniej. Czasami wystarczą chęci i trochę czasu. Spraw swojej mamie przyjemność swoją obecnością. Zabierz ją na spacer do pobliskiego parku bądź w inne miejsce, które lubi. Podczas spaceru kup jej lody bądź watę cukrową - dzięki temu obydwie poczujecie się jak za dawnych lat. Możesz wypożyczyć fajny film, zrobić domowy popcorn i spędzić wieczór wspólnie w domu. Każda kobieta kocha kwiaty. Nie stać cię na bukiet w kwiaciarni? Zerwij polne kwiaty. Twoja mama na pewno to doceni. Jeśli masz więcej czasu, upiecz jej domowe ciasteczka bądź ciasto. W taki wypiek włożysz wiele serca. To na pewno sprawi jej wielką radość! Jeśli twoja mama jest zapracowana i brak jej czasu dla siebie, posprzątaj jej mieszkanie, zrób pranie. Uwolnij ją od codziennych obowiązków. Do dzieła - to jej dzień!

Zobacz też: Dzień Matki. Promocja w Rossmann - jaki prezent kupić mamie?

Przeczytaj też: Styl Brigitte Macorn: "Cóż za szyk". Ocenia Daniel Jacob Dali

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: