WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości dzieje się Zaskakująca metamorfoza - ta kobieta nie chwali się lepszą figurą, a... OWŁOSIENIEM!

Zaskakująca metamorfoza - ta kobieta nie chwali się lepszą figurą, a... OWŁOSIENIEM!

29.05.2017, godz. 13:00
Morgan Mikenas
foto: Instagram

Morgan Mikenas to z pozoru zwyczajna blogerka fitness, jakich wiele na Instagramie. Chętnie pokazuje swoją figurę, ćwiczenia oraz przemiany. Jednak jedna z jej metamorfoz znacznie różni się od pozostałych. Morgan Mikenas na zdjęciu nie chwali się idealną figurą, a... obfitym owłosieniem.

Morgan Mikenas to blogerka fitness, która promuje nie tylko zdrowy styl życia, ale także życie w zgodzie ze sobą i naturą. Już od roku nie depiluje swojego ciała i swoją przemianę relacjonuje na Instagramie. Kobieta nie wstydzi się owsłosionych pach, strefy bikini, ud czy łydek. Wręcz przeciwnie! Morgan Mikenas uważa, że jeszcze nigdy nie była tak seksowna i kobieca. - Moim celem nie było zniechęcenie innych kobiet do golenia się. Zależało mi, aby zadały sobie pytanie: "Co sprawia, że czuję się komfortowo? Uważam, że powinniśmy odchodzić od przymusu przyjmowania wyznaczonych norm kulturowych. Najważniejsze, żeby ludzie robili tylko to, co sprawia, że czują się ze sobą dobrze. Nikt nie powinien być za to oceniany - powiedziała na YouTube.

Trend, który Morgan Mikenas promuje, nie jest niczym nowym. Już od dawna wiele kobiet zachęca do porzucenia depilacji. Przez chwilę hitem było nawet farbowanie włosów pod pachami! Co sądzicie o tej modzie?

Zobacz: Chcesz być modna na wiosnę? Zapuść włosy pod pachą!

Przeczytaj też: DEPILACJA jest niemodna?! Kobiety przestają się golić!


Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: