WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości dzieje się Znamy sekret figury Jennifer Lopez!

Znamy sekret figury Jennifer Lopez!

06.06.2017, godz. 14:00
JLO Jennifer Lopez
JLO Jennifer Lopez foto: Instagram

Jennifer Lopez ma 47 lat, a figurę posiada lepszą niż niejedna 20-letnia dziewczyna. My wiemy, jak dba o swoją sylwetkę! Od teraz możesz wprowadzić jej triki w życie i też zachwycać swoim ciałem.

Trener Jennifer Lopez, Tracy Anderson, zdradziła w rozmowie z magazynem People, w jaki sposób gwiazda dba o swoją figurę. Nie da się ukryć, że triki te są na wagę złota, bo JLO zachwyca swoim ciałem i mimo że ma 47 lat, to figurę ma lepszą niż niejedna 20-latka. Jennifer Lopez jest ponoć bardzo zdyscyplinowana i dzięki temu może pochwalić się taką sylwetką. - Wybrałem dla niej oczyszczającą dietę, ponieważ potrzebuje dużo dobrego paliwa, aby była w stanie robić wszystko to, co aktualnie. Produkty są organiczne i dobrane w przemyślany sposób. Zachowujemy balans pomiędzy ilością wysokiej jakości białka, a innymi składnikami odżywczymi - wyjaśnia Anderson.

Jennifer spożywa nieprzetworzone i świeże produkty, a jedynym odstępstwem od tej normy jest białko w proszku, które przyjmuje w proteinowym koktajlu. Gwiazda ćwiczy 4 razy w tygodniu i zachowuje dzień przerwy pomiędzy kolejnymi treningami. Ponadto Jennifer całkowicie wykluczyła z diety kawę, alkohol i papierosy.

Zobacz: Victoria Beckham w zestwie ze swojej kolekcji. Wiosennie i elegancko!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: