WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości dzieje się Zobacz, jak ubiera się Meghan Markle, dziewczyna księcia Harry'ego. Wygląda lepiej niż Kate Middleton?

Zobacz, jak ubiera się Meghan Markle, dziewczyna księcia Harry'ego. Wygląda lepiej niż Kate Middleton?

08.11.2016, godz. 17:00
Zobacz, jak ubiera się Meghan Markle, dziewczyna księcia Harryego. Wygląda lepiej niż Kate Middleton?
foto: EAST NEWS

Meghan Markle to nowa dziewczyna księcia Harry'ego. Oczywiste było, że gdy fakt ten wyjdzie na jaw, to porównania pięknej aktorki do Kate Middleton będą nieuniknione. My skupimy się na stylu Meghan Markle. Sprawdzcie, czy dziewczyna Harry'ego ubiera się lepiej od jego bratowej!

Od jakiegoś czasu krążą plotki o romansie Meghan Markle i księcia Harry'ego, ale dopiero teraz wiadomo, że aktorka, znana głównie z serialu Suits, rzeczywiście jest dziewczyną księcia! Można było się spodziewać, że fakt ten rozgrzeje wyobraźnię ludzi na całym świecie, a Meghan stanie się obiektem ogromnego zainteresowania. Nieuniknione są też porównania dziewczyny Harry'ego do jego bratowej. My skupimy się na stylu książęcych wybranek.

Styl Meghan Markle

Meghan Markle zawsze stawia na kobiece stylizacje. Na czerwonym dywanie prezentuje zestawy w stylu glamour - sukienki, spódnice, buty na wysokich obcasach. Co istotne, swoje stylizacje często podkręca ostrzejszymi dodatkami lub konkretnymi szczegółami - skórzanymi ramoneskami, sporymi dekoltami, butami w fantazyjne wzory lub w oryginalnych fasonach. Dziewczyna Harry'ego lubi modę i chętnie się nią bawi, w przeciwieństwie do Kate Middleton. Oczywiście stylizacje Kate są zawsze eleganckie i poprawne, ale śmiertelnie nudne! Meghan Markle ma szansę nieco podkoloryzować brytyjski dwór, jeśli zostanie żoną Harry'ego. Jeśli ktokolwiek zgodzi się na to, by nie nosiła wszystkich ubrań w tych samych fasonach i kolorach...

Zobacz: Chcesz wyglądać jak księżna Diana? Teraz masz okazję! Powstała kolekcja ubrań w jej stylu

Przeczytaj też: Jak księżna Kate dba o włosy?

Źródło: X-NEWS
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: