ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy 1,5 roczna córka Wendzikowskiej ma znajomości! "Kornelia poznała już Stevena Spielberga"

1,5 roczna córka Wendzikowskiej ma znajomości! "Kornelia poznała już Stevena Spielberga"

17.10.2016, godz. 10:53
Anna Wendzikowska z córką
foto: EAST NEWS

Anna Wendzikowska lubi się chwalić swoja córką, Kornelią. Przy każdej możliwej okazji zabiera córeczkę ze sobą. Prezenterka słynie z tego, że zna wiele gwiazd światowego formatu. Powoli przygotowuje grunt pod karierę Kornelki. Ostatnio pochwaliła się, że 1,5 roczna dziewczynka poznała już kilka czołowych osobistości Hollywood.

Anna Wendzikowska przez pierwsze miesiące życia swojej ukochanej córki Kornelii chroniła jej prywatności. Nikt nie wiedział jak wygląda dziewczynka. Aż pewnego dnia, prezenterka TVN pokazała buzię dziecka. Od tej pory Kornelka bardzo często towarzyszy jej na rożnego rodzaju imprezach. Wendzikowska pochwaliła się ostatnio, że jej córeczka poznała już kilka gwiazd światowej sławy.

Last day of Summer (was it?) such a great Sunday with @_busy_mom #motheranddaughter #togetherforever #instamama #najlepiej #weekend

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Ania Wendzikowska (@aniawendzikowska) 18 Wrz, 2016 o 10:21 PDT

- Byłyśmy razem w Berlinie, Londynie, Hamburgu i Cannes. To jest urocze, wiecznie uśmiechnięte dziecko, na widok którego wszyscy się rozklejają. Kornelia poznała już Stevena Spielberga – wyznała Wendzikowska w rozmowie z magazynem "Flesz". To nie jedyna gwiazda jaką dziewczyna poznała. - Kornelia zobaczyła na plakacie w hotelu plakat filmu z Julią Roberts i zapytała: „Mama?”. Chwilę potem wpadamy na Julię Roberts i Georga’a Clooneya. „Jezu jaka słodka dziewczynka”, powiedziała Julia, na co ja odpowiedziałam: „Właśnie pomyliła mnie z Tobą”. Julia uśmiechnęła się i powiedziała: „Ciekawiej byłoby, gdyby pokazała na George’a i powiedziała „tata”. Wtedy byłyby powody do zmartwień - wspomina prezenterka.

#afterhours #afterwork ☺️Pokazując świat #najlepiej #babygirl #alwaystogether #florence #firenze #loveit

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Ania Wendzikowska (@aniawendzikowska) 8 Paź, 2016 o 4:34 PDT

Myślicie, że Kornelia pójdzie w ślady mamy?

Zobacz: Tak MIESZKA Wendzikowska! Zobacz jej LUKSUSY [ZDJĘCIA]

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: