ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Najseksowniejsi mężczyźni świata

Najseksowniejsi mężczyźni świata

04.11.2008, godz. 03:30
Są w różnym wieku i w różnym typie, ale łączy ich jedno: są zabójczo przystojni. "Cosmopolitan" opublikował listę 25 najseksowniejszych mężczyzn na świecie. I choć niektóre nazwiska na tej liście mogą budzić zdziwienie, to jednak w większości wypadków trudno się nie zgodzić z oceną.

Kto jest najseksowniejszym mężczyzną na świecie? Miliony kobiet od lat wymieniają najczęściej trzy nazwiska: Brad Pitt, George Clooney i Johnny Depp. Zmieniają się mody, pojawiają się nowe gwiazdy, ale nadal nie ma rankingu najseksowniejszych mężczyzn, w którym zabrakłoby któregoś z tych trzech aktorów.

Kto poza nimi podoba się kobietom? To już są raczej albo młodzi mężczyźni, których urok polega właśnie na tym, że są młodzi (dlatego spodziewamy się, że z upływem lat zaczną z rankingów najseksowniejszych wypadać) jak np. Justin Timberlake, chłopcy z Take That czy Pharrell Williams, albo sezonowe gwiazdki, których popularność została wykreowana przez seriale, jak np. David Tennant czy od kilku sezonów skazany na śmierć Wentworth Miller. Jest też oczywiście grupa mężczyzn, których można określić "im starsi, tym lepsi", czyli Pierce Brosnan i Daniel Craig.

Jednak nijak nie możemy sobie wytłumaczyć, skąd wśród najseksowniejszych mężczyzn wziął się Gordon Ramsay? Jeśli już koniecznie trzeba go uwzględniać w jakiejś liście, to powinna być to co najwyżej lista mężczyzn z najbardziej przerośniętym ego.

Oto najseksowniejsi mężczyźni na świecie:

1. Johnny Depp (45 l.) - od lat przystojny i z klasą. Ma w sobie wrażliwość, która topi najbardziej ostre kobiety.
2. George Clooney (47 l.) - odkąd pojawił się na ekranie jako dr Douglas Ross w "Ostrym dużurze", każda kobieta marzy, by ją zbadał.
3. Jake Gyllenhaal (27 l.) - jego kariera rozpoczęła się od roli w "Tajemnicy Brokeback Mountain" i choć była to opowieść o miłości dwóch mężczyzn, to od kobiet Gyllenhaal nie może się uwolnić. Może to przez ten zwyczajny wygląd chłopaka z sąsiedztwa?
4. Daniel Craig (40 l.) - prawdziwy twardziel i tak zwany brzydki przystojniak, z niesamowicie błękitnymi oczami. Zdobył serca i umysły kobiet rolą Jamesa Bonda.
5. Brad Pitt (44 l.) - przystojny mężczyzna i idealny ojciec. Serca której kobiety nie poruszyłby facet, który daje sobie radę z sześciorgiem dzieci?
6. James McAvoy (24 l.) - gwiazda serialu "Shameless". Prawdopodobnie zagra w filmie o Nirvanie, i to samego Kurta Cobaina, więc prawdziwa popularność dopiero przed nim.
7. Justin Timberlake (27 l.) - wieczny piękny chłopiec o wysokim głosie. Zawsze nienagannie ubrany. Wzbudza instynkty macierzyńskie.
8. Will Smith (40 l.) - jedny czarny mężczyzna na liście. Czaruje kobiety uśmiechem. Fanek nie odstraszają nawet jego związki ze scjentologami.
9. David Beckham (33 l.) - coraz niżej w rankingach, ale póki co zawsze w pierwszej dziesiątce. To nazwisko to właściwie firma sama w sobie.
10. Wentworth Miller (36 l.) - od kilku sezonów skazany na śmierć i na uwielbienie wielu kobiet, pomimo pogłosek o jego homoseksualizmie.
11. Christian Bale (34 l.) - najbardziej mroczny i przystojny z Batmanów.
12. Jonathan Rhys Meyers (31 l.) - aktor, który zagrał Henryk VIII w serialu "Dynastia Tudorów", kojarzy się kobietom z władzą i pieniędzmi. Już samo to wystarczy, by być seksownym.
13. Take That, czyli Gary Barlow (37 l.), Mark Owen (36 l.), Howard Donald (40 l.) i Jason Orange (38 l.) - właśnie dorosło pierwsze pokolenie fanek tego boysbandu, ale jak widać nie wyrosły one z miłości do wiecznych chłopców.
14. Ashton Kutcher (30 l.) - aktor o chłopięcym wyglądzie najbardziej znany jest z jednej roli: męża starszej od niego o 16 lat Demi Moore.
15. Dermot O'Leary (35 l.) - złośliwy prezenter programu "X Factor", są kobiety, które to lubią.
16. David Tennant (37 l.) - gwiazda serialu "Dr. Who"
17. Patrick Dempsey (42 l.) - dla niektórych kobiet to facet marzeń: od lat żyje z jedną żoną, z którą ma trójkę dzieci.
18. Clive Owen (44 l.) - ciemna karnacja i zielone oczy przemawiają do wielu kobiet.
19. Pierce Brosnan (55 l.) - His name is Bond. James Bond. Pomimo upływu lat wciąż zabójczo przystojny.
20. Mark Ronson (33 l.) - stylizacja na lata 60-te może być sexy, zwłaszcza jak się jeszcze czaruje kobiety grą na gitarze.
21. Gordon Ramsay (42 l.) - jego obecności na tej liście zupełnie nie rozumiemy.
22. Russell Brand (33 l.) - wygląd upośledzonego to tylko pozory. Na dziwne włosy komika poleciała kiedyś nawet Kate Moss.
23. Pharrell Williams (35 l.) - seksowny i intrygujący producent muzyczny, największe ciacho amerykańskiego rapu.
24. Ryan Reynolds (31 l.) - ostatnio ożenił się z jedną z najseksowniejszych kobiet świata, Scarlett Johansson. Można by powiedzieć: swój do swego ciągnie, ale nas jakoś nie przekonuje gwiazdor głupawych komedii, który pracuje nad poważniejszym wizerunkiem.
25. Olivier Martinez (42 l.) - patrząc na niego wiadomo, dlaczego zakochała się w nim Kylie Minogue. Trudno natomiast zrozumieć, dlaczego się z nim rozstała.


tagi: SEKS
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: